
Електросамокат NIU KQi1 Sport Black 9", 250(450)W, 5.1Ah, 25km, 25km/h, 14%, App, 14,6 kg
17 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електросамокат NIU KQi1 Sport Black 9", 250(450)W, 5.1Ah, 25km, 25km/h, 14%, App, 14,6 kg
NIU KQi1 — це стильний та інноваційний електросамокат, створений для комфортних та безпечних поїздок у міському середовищі.
Надзвичайно широкі 9-дюймові безкамерні пневматичні шини для приємної та комфортної їзди, як на Cloud 7. Навіть на нерівностях та ґрунтових дорогах, таких як гравій, ґрунт та трава.
З максимальною потужністю 500 Вт (номінальна безперервна потужність 250 Вт) ви можете без зусиль підніматися на схили з ухилом до 14%. Відчуйте унікальне задоволення від керування навіть у горах.
Рекуперативне гальмо з рекуперацією енергії. Тепер проїжджайте ще більше кілометрів без підзарядки акумулятора. Завдяки інтелектуальній реактивній подвійній гальмівній системі NIU акумулятор заряджається безпосередньо під час кожного гальмування. Це та сама техніка, яка використовується в преміальних спортивних автомобілях для рекуперації кінетичної енергії.
Зворотні маршрути для роботи з вашим Niu KQ1. Велика дальність до 25 км. Повністю заряджений, ви можете подолати відстань до 25 км.
Ще ширше та вище кермо (115,5 см В x 52 см Ш) для ще кращого комфорту їзди, ніж у звичайних електросамокатах, навіть з великим розміром кузова. Тепер ще ширший та більший за розміром.
Ширша підніжка (41,2 см Д x 14,2 см Ш) забезпечує стабільнішу стійку та комфортне, а головне — безпечне водіння з вантажопідйомністю до 100 кг.
Підключення дисплея та додатків для iOS/Android. Завдяки світлодіодному дисплею ви можете бачити все важливе, таке як швидкість у режимі реального часу, рівень заряду батареї та стан освітлення, з першого погляду. Для отримання додаткової інформації просто та зручно скористайтеся додатком для iOS/Android. Там ви можете отримати доступ до статистики водіння, оновити прошивку або заблокувати свій NIU KQi1.
Максимальна безпека завдяки переднім та заднім ліхтарям. Завдяки яскравій фарі 1500 кд та вбудованому задньому ліхтарю ви будете добре помітними на дорозі. Фара забезпечує освітлений огляд до 10 метрів. Додаткові світловідбивачі.
Запатентований механізм складання NIU. Запатентований механізм складання NIU з функцією блокування є безпечним та простим у використанні. Лише одним простим рухом ваш електросамокат можна скласти та розкласти. Після складання його можна легко переносити на кермі, не відкриваючи випадково під час транспортування.
Всього 14,6 кг. Виготовлений з автомобільної сталевої рами та вагою всього 14,6 кг, NIU KQi1 надзвичайно зручний у транспортуванні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 14.6 кг |
| Вид шини | Пневматична |
| Вікова група | Доросла |
| Час зарядки | 5 годин |
| Висота рульової стійки | 115.6 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса | 9 мм |
| Дистанція пробігу | 25 км |
| Ємність батареї | 5100 мА/год |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Матеріал рами | Сталь |
| Потужність електродвигуна | 250 Вт |
| Розмір в розкладеному вигляді | 1156 × 1102 × 521 мм |
| Розмір у складеному вигляді | 490 × 1102 × 521 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | Li-ion |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Електричний самокат, інструкція, гарантійний талон |
| Особливості | LED-дисплея |
| Пікова потужність | 450 W |
| Кут підйому | 14° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 999 ₴









