
Электросамокат NIU KQi 100P Gray 9.5", 300(600)W, 5.2Ah, 29km, 25km/h, 15%, App, 17,3kg
20 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Электросамокат NIU KQi 100P Gray 9.5", 300(600)W, 5.2Ah, 29km, 25km/h, 15%, App, 17,3kg
NIU KQi 100P Gray— це стильний та інноваційний електросамокат, створений для комфортних та безпечних поїздок у міському середовищі.
ПОТУЖНИЙ ДВИГУН
Підвищене прискорення та крутний момент допомагають вам не відставати від інших та долати підйоми до 15%. Контролер NIU FOC робить двигун дуже ефективним, тому ви отримуєте потужну та тиху їзду.
ВІД МІСТА ДО БЕЗДОРОЖНЬОГО РУХУ
Завдяки 36-міліметровій двотактній підвісці KQi 100P пропонує чудову амортизацію для різноманітної місцевості. Чи то кам'янисті стежки, бруковані вулиці чи позашляхові доріжки, KQi 100P забезпечує комфортну та контрольовану їзду.
РОЗУМНИЙ ДОДАТОК NIU
Залишайтеся на зв'язку та контролюйте ситуацію за допомогою розумного застосунку NIU.
ПЕРЕДНЄ БАРАБАННЕ ГАЛЬМО + РЕКУПЕРАТИВНЕ ГАЛЬМУВАННЯ
Удосконалена гальмівна система KQi 100P забезпечує надзвичайно чутливе гальмування навіть на найкрутіших спусках.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 17.3 кг |
| Вид шини | Пневматична |
| Вікова група | Доросла |
| Час зарядки | 6 годин |
| Висота рульової стійки | 122.9 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса | 9.5 мм |
| Дистанція пробігу | 29 км |
| Ємність батареї | 5200 мА/год |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Матеріал рами | Сталь |
| Потужність електродвигуна | 300 Вт |
| Особливості | Підніжка, Ручне гальмо |
| Розмір в розкладеному вигляді | 111.4 × 54.2 × 122.9 см |
| Розмір у складеному вигляді | 111.4 × 54.2 × 50.5 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | Li-ion |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Електричний самокат, інструкція, гарантійний талон |
| Пікова потужність | 600 W |
| Кут підйому | 15° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 999 ₴




