
Електросамокат Xiaomi Electric Scooter 6 Lite BHR08R6GL Black
22 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електросамокат Xiaomi Electric Scooter 6 Lite BHR08R6GL Black
Транспорт для прогулянок і поїздок на роботу
Електросамокат Xiaomi Electric Scooter 6 Lite має високоміцну конструкцію. Транспортний засіб легко переносити в руках і заносити на поверх завдяки полегшеним деталям. Двопружинна передня підвіска забезпечує можливість м'якої та комфортної їзди нерівною дорогами. Збільшена ширина шин дає змогу легше об'їжджати перешкоди та вчасно маневрувати в екстрених ситуаціях, зберігаючи стабільність положення. На одному заряді на самокаті можна проїхати до 25 км.
Симбиоз стиля и мощности
Бездоганна елегантність дизайну поєднується з міцною конструкцією самоката Xiaomi Electric Scooter 6 Lite. Каркас із вуглецевої сталі витримує регулярні навантаження до 100 кг, забезпечуючи оптимальний баланс між технологічністю, швидкістю пересування й комфортом під час поїздок.
Плавна їзда незалежно від покриття
Модель обладнується двопружинною передньою підвіскою з ходом 25 мм. Вона ефективно поглинає удари під час контакту з дорожнім покриттям, пом'якшуючи нерівності рельєфу та забезпечуючи комфортні поїздки.
Висока проїзна здатність
Під час поїздок на самокаті Xiaomi Electric Scooter 6 Lite зручно маневрувати в різноманітних дорожніх ситуаціях. Пневматичні шини з діаметром 10 дюймів швидко й без проблем долають лежачі поліцейські, гравій на дорогах або несподівані перешкоди, підвищуючи загальну прохідність і стійкість.
Подорожуй містом куди захочеться
Транспортний засіб завжди готовий до поїздок і дає змогу вільно пересуватися впродовж дня на роботу в офіс, у парк на прогулянку або в магазин за продуктами. Запасу ходу в 25 км цілком достатньо для переміщення містом без потреби дозаряджання.
Холмова місцевість не проблема
На самокаті ти легко подолаєш будь-яку гірку по дорозі. Високопродуктивний безщітковий двигун з ефектом Холла демонструє потужність 500 Вт, забезпечує плавне подолання схилів із кутом до 15%.
Комплексна система безпеки
Система електросамоката створює не тільки комфортні, але й максимально безпечні умови їзди. Вбудована фара потужністю 2,5 Вт гарантує яскраве освітлення на відстані аж до 15 метрів. Задній запобігальний стоп-сигнал блимає під час гальмування. Твоє пересування дорогами буде чудово видно як пішоходам, так і автомобілістам.
Миттєве, але акуратне гальмування
Девайс обладнаний подвійною гальмівною системою, яка швидко реагує на дії користувача. Переднє барабанне гальмо й електронна система ABS представляють потужний тандем, що гарантує безпечне гальмування в різних дорожніх сценаріях і в екстрених ситуаціях.
Катайся за будь-якої погоди
Уся конструкція електросамоката має водонепроникність за стандартом IPX4, що дає можливість без проблем доїхати до офісу, навіть якщо почався дрібний дощ або на дорогах є калюжі. Водостійка батарея IPX6 працює стабільно в умовах підвищеної вологості.
Надійний і довговічний акумулятор
Інтелектуальна система керування батареями забезпечує шість механізмів захисту. Акумулятори для електросамокатів Xiaomi проходять строгу перевірку на безпеку та стабільність експлуатації під різними навантаженнями. Батарея захищена від перезарядження, перерозряджання, стрибків напруги, перегрівання та короткого замикання.
Швидкість під твоїм контролем
Передбачено три змінні режими, завдяки яким ти можеш повністю контролювати ситуацію під час поїздок. Пішохідний режим забезпечує швидкість пересування 6 км/год, а якщо ти досягаєш роботи та трохи запізнюєшся, то можна перемкнутися на спортивний профіль і їхати зі швидкістю 25 км/год.
Дистанційне керування в один клік
Під'єднуйся до фірмового застосунка Xiaomi Home для зручного керування електросамокатом. Переглядай дані про поїздки, контролюй рівень заряду акумулятора, перевіряй тиск у шинах без витрати зайвого часу та зусиль.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 18.1 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Час зарядки | 8 годин |
| Висота рульової стійки | 126.4 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса | 10 мм |
| Дистанція пробігу | 25 км |
| Ємність батареї | 10000 мА/год |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Матеріал рами | Сталь |
| Потужність електродвигуна | 300 Вт |
| Розмір в розкладеному вигляді | 1140 x 512 x 1264 мм |
| Розмір у складеному вигляді | 1140 х 555 х 512 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | Li-ion |
| Бездротове під'єднання: | Bluetooth |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Електричний самокат, інструкція, гарантійний талон |
| Особливості | Вологозахист, Дисплей, застосунок iOS/Android, Складана конструкція |
| Пікова потужність | 500 Вт |
| Стандарт захисту | IPX4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 999 ₴








