
Електросамокат Xiaomi Electric Scooter 5 Pro BHR9611GL Black
27 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електросамокат Xiaomi Electric Scooter 5 Pro BHR9611GL Black
Швидка та плавна їзда
Електросамокат Xiaomi Electric Scooter 5 Pro обладнаний передніми та задніми амортизаторами, які роблять кожну поїздку м'якшою та комфортнішою. Проїзджай без різких ривків і тряски неідеальними дорогами. На одному заряді батареї можна проїхати аж 60 км, водночас самокат може подолати ухил у 22% без зусиль. Широкі безкамерні шини забезпечують підвищену стабільність конструкції. Автоматична фара гарантує безпечніший проїзд у сутінку, адже тебе бачитимуть пішоходи та водії.
На 30% більше поглинання ударів
Модель обладнана передніми амортизаторами, конструкція яких передбачає дві пружини, і заднім амортизатором з однією пружиною. Така комбінація підвищує здатність самоката Xiaomi Electric Scooter 5 Pro поглинати удари, забезпечуючи комфортнішу їзду по покриттю різного типу.
Входи в повороти впевнено
Самокат обладнаний безпечними 10-дюймовими безкамерними шинами, які спроєктовані з максимально доступною герметичність, залишаючись міцними навіть після проїзду серйозних перешкод. Вони забезпечують чудову амортизацію. Широка площа контакту коліс із покриттям забезпечує надійне зчеплення на поворотах, гарантуючи підвищення безпеки та стабільності проїзду.
Вивчай місто на самокаті
Транспортний засіб має тривалий запас ходу 60 км для безтурботної їзди. Літієвий акумулятор великої ємності на 477 Вт·год забезпечує можливість подивитися більше пам'яток або розв'язати важливі справи, проїхавши на одному заряджанні куди потрібно. Девайс гарантує приємні поїздки. Інтелектуальна система керування акумулятором захищає елемент живлення від коротких замикань, перевантажень струмом, перезаряджання, перегрівання, перезаряджання.
Оптимізовані характеристики
Безщітковий двигун із заднім приводом забезпечує підвищення ефективності та стійкості самоката Xiaomi Electric Scooter 5 Pro. Акумуляторна система 48 В і мотор максимальною потужністю 1000 Вт гарантують транспортному засобу збільшену тягу. Незалежно від того, прискорюєшся ти чи їдеш у гору, самокат легко справляється з будь-якою ситуацією, забезпечуючи більш плавну та приємну їзду на високій швидкості.
Вибирай швидкісний режим
Під час поїздок користувачеві доступні три варіанти швидкості. Прогулянковий забезпечує рух на самокаті до 6 км/год. У стандартному режимі швидкість зростає до 20 км/год і цього досить, щоб швидко дістатися на роботу. Спортивний режим передбачає рух на швидкості до 25 км/год, щоб точно не запізнити на важливу зустріч. Інтелектуальна система рекуперації енергії створює абсолютно нові відчуття від поїздок. Кінетична енергія, генерована під час їзди, перетворюється на корисну електричну, щоб продовжити час автономної роботи.
Надійна конструкція
Жорстка та стійка рама виготовлена з високоміцної вуглецевої сталі. Вона має товщину 1,5 мм і витримує максимальне динамічне навантаження 120 кг, що гарантує міцність і довговічність самоката навіть після численних поїздок нерівними дорогами. Самокат легко складається в три простих рухи. А на широкій платформі зручно стояти обом ногами, контролюючи процес їзди.
Зручно їздити в будь-яку погоду
Більш точні алгоритми керування вдосконаленої системи TCS гарантують для електричного самоката Xiaomi Electric Scooter 5 Pro найкраще зчеплення на слизьких поверхнях після дощу або снігу для стабільної й безпечної поїздки. Пристрій має підвищений рівень водонепроникності. Самокат із класом захисту IPX5 не схильний до негативного впливу бризок і підходить для найрізноманітніших сценаріїв катання, надаючи тобі свободу вибору, куди ти захочеш рухатися далі.
Точно знайдеш свій самокат
Смарт-застосунок для зручного під'єднання за допомогою функції Bluetooth дає змогу легко знайти свій транспортний засіб на паркінгу серед інших моделей за допомогою звуку та миготіння світла в певному діапазоні. Також у програмі доступний перегляд докладної інформації про самоката, блокування двигуна, оновлення прошивки.
Найважливіша інформація завжди перед очима
Багатофункціональна панель інструментів для швидкого огляду ключових даних розташована під зручним кутом. Поглянувши на неї в будь-який момент під час їзди, можна перевірити поточну швидкість, що залишився заряд батареї, сигнали повороту та загальний стан електросамокату.
Усе продумано до дрібниць
Вбудовані покажчики повороту гарантують безпеку поїздок. Під час натискання кнопки спалахує світловий сигнал і лунає звук, запобігаючи пішоходам і транспортним засобам. Нічні поїздки з фарами підвищеної яскравості, які вмикаються автоматично з настанням сутінку, стануть комфортнішими. Коли увімкнена фара, задній ліхтар також вмикається автоматично.
Тормози за секунды
Задній ліхтар моментально запобігає пішоходам і транспортним засобам позаду тебе під час гальмування. Ти також можеш налаштувати задній ліхтар так, щоб він залишався увімкненим у застосунку Xiaomi Home. Подвійне барабанне гальмо на передньому колесі та E-ABS на задньому колесі працюють разом, скорочуючи гальмівний шлях і підвищуючи безпеку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 22.4 кг |
| Вид шини | Безкамерна |
| Вікова група | Доросла |
| Час зарядки | 9 годин |
| Висота рульової стійки | 127.1 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса | 10 мм |
| Дистанція пробігу | 60 км |
| Ємність батареї | 10200 мА/год |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Матеріал рами | Сталь |
| Потужність електродвигуна | 400 Вт |
| Розмір в розкладеному вигляді | 1271 х 1192 х 586 мм |
| Розмір у складеному вигляді | 1192 х 584 х 565 мм |
| Стан | Новий |
| Знімний акумулятор | Ні |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-екран: | швидкість, заряд батареї, режим їзди та статус систем, а керування всіма функціями (живлення, світло, передавання). |
| Акумуляторна батарейка | Li-ion |
| Бездротове під'єднання: | Bluetooth |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Електричний самокат, інструкція, гарантійний талон |
| Особливості | Дисплей, застосунок iOS/Android, Складана конструкція |
| Пікова потужність | 1000 Вт |
| Кут підйому | 12,4° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 999 ₴









