
Портативна колонка Hoco BS53 Manhattan Wireless Dual Mic Outdoor BT Speaker 20W*2 Black
6 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна колонка Hoco BS53 Manhattan Wireless Dual Mic Outdoor BT Speaker 20W*2 Black
Опис Колонки портативної HOCO Manhattan BS53, з 2 мікрофонами, чорний
HOCO Manhattan BS53 - це потужна портативна Bluetooth колонка з безліччю функцій, яка підійде для використання як на відкритому повітрі, так і в приміщенні. Її розмір складає 340 x 300 x 630 мм, а вага – 5.8 кг.
Колонка оснащена Bluetooth 5.1 із чіпом Blue trum, який забезпечує стабільну та швидку передачу звуку. Місткість батареї складає 3600mAh, а час роботи близько 4 годин. Заряджається протягом 4 годин.
Має потужність 2х20W та дуже потужний бас. Підтримує TF карти, USB флеш-накопичувачі, AUX, FM радіо.
Підтримує циклічний запис та відтворення, а також дакінг мікрофона, що робить його ідеальним для проведення караоке вечірок та заходів. У комплект входять два бездротові мікрофони з можливістю використання дротового мікрофона, що дозволяє вибрати оптимальний варіант для вашого заходу.
Забезпечена різними режимами підсвічування RGB, що додає веселощів та атмосферності до ваших вечірок. Загальний дизайн колонки дуже стильний та сучасний.
Характеристики:
Розмір: 340 x 300 x 630 мм
Вага: 5.8 кг
Версія Bluetooth: BT 5.1, чіп: Blue trum
Місткість батареї: 3600 mAh
Час зарядки: близько 4 годин
Час роботи: 4 години
Динамік: 2х8-дюймові повночастотні динаміки.
Функція гучного зв'язку
Потужність: 2х20W
Підтримка Bluetooth, TF, USB, AUX, FM та інших режимів
Підтримує циклічний запис та відтворення
Підтримує дакінг мікрофона
Вхід для дротового мікрофона
RGB підсвічування
Комплектація:
Портативна Bluetooth колонка
Кабель для заряджання
Бездротові мікрофони – 2 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Час автономної роботи | 4 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | USB, AUX-вхід, jack 3.5 мм |
| Максимальна частота | 18000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 80 Гц |
| Особливості | FM-приймач |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 40 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Колір корпусу | Чорний |
| Чутливість | 85 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.8 кг |
| Висота | 630 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Портативна колонка, інструкція, гарантійний талон. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴







