
Електросамокат Xiaomi Electric Scooter 5 Plus BHR080TGL Black
32 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електросамокат Xiaomi Electric Scooter 5 Plus BHR080TGL Black
Ще більше можливостей для поїздок
Електросамокат Xiaomi Electric Scooter 5 Plus обладнаний безкамерними шинами великого діаметра для стабільного пересування на будь-якій дорозі. Пружинні амортизатори забезпечують плавну їзду. Висоту керма можна налаштувати для комфортної поїздки, а розширена платформа гарантує стабільну позицію ніг під час прогулянки. Запасу ходу досить для 60 км поїздок. Оптимальний транспорт для швидкого доїзду на роботу, важливих зустрічей або комфортних прогулянок.
Зручні колеса
12-дюймові безкамерні шини легко долають різні перешкоди на неідеальному дорожньому покритті. Великі колеса забезпечують плавний рух навіть пересіченою місцевістю або сипучем гравії, зменшуючи ризик застрягання й посилюючи зчеплення з покриттям для стабільної швидкості руху.
М'яка їзда
Модернізована система амортизаторів забезпечує ефективне зменшення вібрацій, викликаних ударами під час їзди нерівними поверхнями. Ефективний передній подвійний пружинний амортизатор із максимальним ходом на 30 мм на 75% пом'якшує удари, роблячи пересування рівнішим.
Подорожуй куди завгодно
Запас ходу 60 км дає можливість легко долати довгі дистанції. Завдяки разючій автономності та збільшеній ємності акумулятора щодня можна вільно їздити на роботу та їздити містом на прогулянках, не турбуючись про те, що закінчиться заряджання. Шість функцій забезпечують комплексний захист для забезпечення довговічності батареї: від перезаряджання, перенапруги, перегрівання, короткого замикання, перевантаження за струмом.
Холмова місцевість більше не проблема
Двигун із максимальною потужністю 900 Вт із вітерцем підіймає електросамокат Xiaomi Electric Scooter 5 Plus на пагорби. Високопродуктивний безщітковий мотор забезпечує підвищену продуктивність для плавного та легкого підіймання на схили з крутизною до 20%. Транспортний засіб розвиває швидкість понад 25 км/год. Ти можеш вибрати один із режимів їзди відповідно до комфортного темпу. Адаптуйся до будь-якої ситуації та пересувається зі зручною тобі швидкістю. Наприклад, мінімальний швидкісний режим становить 6 км/год і він оптимальний для прогулянок.
Продумана конструкція
Збільшена рама розроблена спеціально для комфортної й безпечної їзди користувачів будь-яким типом покриття. Рама виготовлена з армованої вуглецевої сталі: міцної, надійної, стійкої до деформацій. На широкій платформі зручно ставити обидві стопи в процесі їзди. Вище положення керма дає змогу підлаштуватися до зросту водія.
Катайся за будь-якої погоди
Покращена протиковзна система контролю тяги потрібна для безпечних поїздок мокрим асфальтом. Смарт-сенсори та алгоритми електронного керування працюють у тандемі для поліпшення контролю, щоб ти міг насолоджуватися стабільною та плавною їздою після дощу, у туман або відразу після відтеплення. Стійкість конструкції до вологи за стандартом IPX5 дає змогу не хвилюватися під час їзди на електросамокаті Xiaomi Electric Scooter 5 Plus.
Комфортні поїздки в сутінку
Фари з датчиками особливо актуальні для поїздок в умовах сутінку або нічними вулицями. Вони автоматично визначають рівень навколишнього освітлення й активують джерела світла за низької освітленості, гарантуючи безпеку під час поїздок. Основна фара гарантує дальність освітлення понад 10 м, а економія заряду забезпечується завдяки автоматичному вимкненню ламп. Під час гальмування виразний задній ліхтар яскраво попереджає пішоходів і транспортні засоби позаду про зменшення швидкості та зупинки електросамоката.
Надійні гальма
Подвійна гальмівна система гарантує підвищену безпеку під час поїздки. Барабанні гальма на передньому та E-ABS на задньому колесах гарантують ефективне гальмування, скорочуючи гальмівний шлях у різних погодних сценаріях.
Контроль параметрів в один клік
Конект з Xiaomi Home забезпечує зручне керування самокатом. У застосунку ти отримуєш доступ до різних функцій, щоб насолоджуватися поїздками сповна. В один клік можна перевірити залишок пробігу та поточний рівень заряду акумулятора, перевірити тиск у шинах і подивитися записи про досконалі поїздки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 26.7 кг |
| Вид шини | Пневматична |
| Вікова група | Доросла |
| Час зарядки | 9 годин |
| Висота рульової стійки | 130.6 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса | 12 мм |
| Дистанція пробігу | 60 км |
| Ємність батареї | 10200 мА/год |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Матеріал рами | Сталь |
| Потужність електродвигуна | 400 Вт |
| Розмір в розкладеному вигляді | 1275.8 х 525.3 х 1306 мм |
| Розмір у складеному вигляді | 127.6 × 52.5 × 64.9 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-екран: | Швидкість, батарея, статус, мод, антибуксувальна система, нагадування про підкачування шин, сигнал повороту |
| Акумуляторна батарейка | Li-ion |
| Бездротове під'єднання: | Bluetooth |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Електричний самокат, інструкція, гарантійний талон |
| Особливості | Дисплей, застосунок iOS/Android, Складана конструкція |
| Пікова потужність | 900 Вт |
| Кут підйому | 20° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 999 ₴




