
Електросамокат Xiaomi Electric Scooter 4 Lite Gen2 BHR8052GL Black
21 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електросамокат Xiaomi Electric Scooter 4 Lite Gen2 BHR8052GL Black
Міські корки більше не проблема
Електросамокат Xiaomi Electric Scooter 4 Lite Gen2 допоможе вам скрізь встигати вчасно. Стильний дизайн виділяє вас у міському потоці, невеликий і яскравий дисплей надає актуальну інформацію про поїздку. 10-дюймові пневматичні колеса згладжують нерівності дороги. Завдяки запасу ходу 25 км і швидкості до 25 км/год самокат забезпечує повну свободу пересування упродовж дня. Під'єднуйте самокат до застосунка Xiaomi Home App і отримайте розширені можливості контролю й керування.
Переваги складаної конструкції
З Xiaomi Electric Scooter 4 Lite Gen2 ви завжди виділятиметеся з оточення. Витончений і практичний дизайн не просто привертає увагу, а й збуджує бажання подорожувати. Самокат має складану конструкцію й важить усього 15.4 кг, завдяки чому він легко поміщається в багажнику автомобіля, а також не вимагає багато місця для зберігання. У складеному стані ви зможете взяти самокат у аудиторію або на робоче місце, провезти його в громадському транспорті або в ліфті.
Шини, які не бояться вибоїв
10-дюймові пневматичні колеса розроблені спеціально з урахуванням специфіки міських пересувань. Вони чудово поглинають вібрацію й удари під час їзди нерівною дорогою, не вимагають складного обслуговування, гарантуючи приємні враження від кожної поїздки. Надійна гальмівна система забезпечує чітке спрацьовування і м'яке гальмування на будь-якій трасі, досить лише натиснути на гальмівний важіль.
Безпечні поїздки
На невеликому яскравому дисплеї можна легко прочитати всю актуальну інформацію про поїздку. Контролюйте швидкість і стежте за рівнем батареї, просто глянувши на дисплей. Електросамокат обладнаний сучасною системою освітлення, яка покликана забезпечити безпечне пересування дорогою навіть у темну пору доби. Передній ліхтар освітлює дорожнє полотно на відстань до 10 метрів, задній стоп-сигнал і світловідбивачі на колесах виділяють вас у темряві для інших учасників дорожнього руху.
Подорожуйте за власними правилами
З електросамокатом Xiaomi Electric Scooter 4 Lite Gen2 ви більше не прив'язані до міського транспорту. Електродвигун потужністю 300 Вт забезпечує легке підіймання в гірку під кутом до 15% і дає змогу розвивати швидкість пересування до 25 км/год, що приблизно дорівнює середній швидкості руху в міському потоці. Один повний заряд батареї гарантує дальність поїздки до 25 км. Максимальне навантаження, на яке розрахований транспортний засіб, дорівнює 100 кг.
Підзаряджання на ходу
Унікальна система регенерації кінетичної енергії KERS використовує кінетичну енергію, яка з'являється в процесі гальмування та під час їзди накатом, перетворює її на електричну та забезпечує акумулятор додатковим зарядом. Так збільшується запас ходу самоката для більшої свободи міських поїздок.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 15.4 кг |
| Вид шини | Пневматична |
| Вікова група | Доросла |
| Час зарядки | 8 годин |
| Висота рульової стійки | 122.4 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса | 10 мм |
| Дистанція пробігу | 25 км |
| Ємність батареї | 10400 мА/год |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Матеріал рами | Сталь |
| Потужність електродвигуна | 300 Вт |
| Розмір в розкладеному вигляді | 1141 x 440 x 1224 мм |
| Розмір у складеному вигляді | 1141 х 530 х 440 мм |
| Стан | Новий |
| Тип батареї | Літієва |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-екран: | Швидкість/Барея/Сстанній/Режим |
| Акумуляторна батарейка | Li-ion |
| Бездротове під'єднання: | Bluetooth 4.1 BLE та вище |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Електричний самокат, інструкція, гарантійний талон |
| Особливості | Дисплей, застосунок iOS/Android, Складана конструкція |
| Пікова потужність | 500 Вт |
| Сумісність | Android 4.3 або iOS 9.0 і вище |
| Кут підйому | 15° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 999 ₴





