
Портативна колонка Hoco BS47 Uno Sports BT Speaker 5W Black
499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна колонка Hoco BS47 Uno Sports BT Speaker 5W Black
Портативна колонка з Bluetooth для телефону та планшета HOCO BS47 Army Uno sports BT speaker Оригінальна портативна Bluetooth колонка з мікрофоном FM-радіо microSD компактного розміру з гучним чистим приємним звуком
Якщо Вам потрібна компактна бездротова колонка з гарним чистим звуком, яку можна без проблем взяти на прогулянку або на відпочинок. Копанія HOCO постаралася вмістити у невеликий корпус все необхідне для Вас.
Основні переваги:
Потужність та чистота звуку, які видає ця невелика колонка з хорошими басами
У комплекті до неї йде міцний шнурок, за який його можна зафіксувати на рюкзак, кермо велосипеда і т.д.
Завдяки округленим краям її легко тримати в руці
Можна поєднати в пару з такою ж колонкою. Після цього вони звучатимуть як повноцінна стереосистема.
Підтримка Bluetooth, Карта пам'яті microSD, FM-радіо
Вбудований мікрофон для гучного зв'язку
Водонепроникність IPX5 - дощ, сніг або бризки води не вплинуть на її роботу
Характеристики музичної колонки:
Тип колонки: бездротова, портативна
Кількість динаміків: 1
Параметри динаміка: 52 мм, 4 Ом, 5 Вт, THD+N 10%
Варіанти підключення: бездротове
Версія Bluetooth: 5.0
Розмір: 114 × 93 × 51 мм. Вага: 283г.
Робочий діапазон: близько 10 метрів
Місткість акумулятора: 1200mAh, час зарядки близько 2.5 годин.
Час зарядки: 1-2 години
Вхідна напруга: 5 В
Час відтворення музики: близько 3-4 годин (при 80% рівні гучності)
Вбудований мікрофон: є
Радіо: є
Підтримка TWS: є
Водонепроникність: IPX5
Інтерфейси: micro-USB, microSD
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Час автономної роботи | 3 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Type-C |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 80 Гц |
| Особливості | FM-приймач |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту | IPX5 |
| Сумарна потужність звуку | 5 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Моно |
| Колір корпусу | Чорний |
| Чутливість | 85 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.283 кг |
| Висота | 114 мм |
| Глибина | 51 мм |
| Ширина | 93 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Портативна колонка, інструкція, гарантійний талон. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴




