Телевізор Xiaomi TV P1E 32
Відпочивайте в компанії Xiaomi
Телевізор Xiaomi TV P1E з яскравим і чітким екраном, обрамленим тонкими рамками, допоможе вам повністю зануритися в перегляд улюблених серіалів і шоу. Витончений тонкий дизайн підходить до інтер'єру будь-якої кімнати. Android TV забезпечує легкий доступ до стільників тисяч фільмів і шоу на будь-який смак. Вбудований Google Асистент пропонує нові можливості керування не тільки функціями телевізора, а й домашньою екосистемою розумних пристроїв.
Ультратонкий дизайн
У дизайні Xiaomi TV P1E переважає лаконічна елегантність: екран телевізора поміщений у тонкі рамки, витончена підставка надає невагомості всій конструкції. Завдяки непомітним рамкам зображення має реалістичніший вигляд і ніби виходить за межі екрана. Корпус телевізора такий тонкий, що, закріплений на стіні, він матиме вигляд, як картина в стильній витонченій рамі.
Яскраві фарби, чіткі образи
Насолоджуйтеся переглядом на світлодіодному HD-екрані, який відтворює зображення, що зачаровує насиченими яскравими кольорами, чудовою деталізацією, чітким і плавним відтворенням будь-яких динамічних сцен. Завдяки широким кутам огляду ви зможете дивитися телевізор у будь-якій точці в кімнаті.
Android TV пропонує найкраще для вас
Android TV забезпечує швидкий доступ до популярних стримінгових платформ, де ви зможете легко знайти фільми та серіали, які вам сподобаються. Ви також зможете отримувати рекомендований для перегляду контент на основі попередніх переглядів. Бібліотека контенту налічує сотні тисяч фільмів і серіалів, понад 7 000 програм готові до завантаження, щоб урізноманітнити ваше дозвілля і зробити перегляд максимально комфортним.
Ок, Google
Вбудований Google Асистент допоможе вам не тільки швидко знайти цікавий контент або отримати відповідь на запит, але й керувати параметрами телевізора за допомогою голосу. Але й це не межа. Керуйте за допомогою голосових команд інтелектуальними пристроями у вашому домі та перетворюйте ваш Xiaomi TV P1E на центр смарт-керування.
Оновлений пульт ДК з Bluetooth на 360°
Пульт дистанційного керування працює під будь-яким кутом до телевізора. Великі інтуїтивно зрозумілі кнопки допоможуть вам швидко змінити робочі параметри або знайти контент, що цікавить вас. Окремі кнопки для Netflix і Prime Video забезпечують швидкий доступ до цих популярних стримінгових сервісів.
З маленького екрана на великий в один клік
Завдяки вбудованим функціям Chromecast і Miracast ви зможете передавати зображення зі смартфона на великий екран телевізора та насолоджуватися комфортним переглядом у чудовій якості.
Потужний чипсет для плавної роботи
У Xiaomi TV P1E використовується високопродуктивний чипсет Xiaomi, який відповідає за плавну та стабільну роботу телевізора. 1.5 Гб ОЗП і 8 Гб флешпам'яті забезпечують більше можливостей для завантаження контенту та застосунків.
Dolby Audio зробить ваш перегляд імерсивним
Для посилення ефекту присутності телевізор отримав два потужні стереодинаміки по 8 Вт кожен, які відтворюють кришталево чистий звук із посиленими басами. Завдяки підтримці Dolby Audio, DTS-X і DTS Virtual:X Sound створюється потужне об'ємне звучання, яке допоможе вам почуватися наявними на сеансі в кінотеатрі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| HD-формат | 1080р |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Операційна система | Android TV |
| Підтримка HDTV | Так |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Стан | Новий |
| Технологія дисплея | LCD телевизор (LED) |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Звук | |
| Dolby Digital | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 2 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Стереозвучание | Так |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 435 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Ширина | 733 мм |
| Зображення | |
| Контрастність хххх:1 | 3000 |
| Кут огляду | 178 град. |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Яскравість | 220 cd/m² |
| Функції | |
| Підтримувані формати | JPEG, MP3, MPEG4, MKV |
| Таймер сна | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Додатково | Оперативна пам'ять: 1.5 Гб Внутрішня пам'ять: 8 Гб |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Звукова система | Dolby+DTS |
| Комплектація | Телевізор, інструкція, гарантійний талон |
| Органи керування | Мультимедійний пульт, Керування смартфоном |
| Підтримка сервісів | Інтернет-браузер, Microsoft Teams, Facebook, Megogo, Youtube.com, IpTV, Прогноз погоди, Google Play, Twitter, Netflix, Vimeo |
| Розмір із підставкою | 733 x 180 x 479 мм |
| Стандарт кріплення на стіну | VESA 100 x 100 |
| ТВ тюнер | Аналоговий, DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, CI+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴




