
Фільтр для розумної поїлки Xiaomi Smart Pet 2 3шт. BHR9487GL
599 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр для розумної поїлки Xiaomi Smart Pet 2 3шт. BHR9487GL
Подбайте про здоров'я та комфорт вашого вихованця з оригінальним фільтром нового покоління для розумної поїлки Xiaomi Smart Pet Fountain 2. Цей аксесуар забезпечує бездоганну чистоту води, роблячи її смачною, м'якою й безпечною для щоденного пиття.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Годівниця/поїлка |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Фільтр |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 11 мм |
| Довжина | 156 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Фільтр для розумного поїльника, інструкція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴



