Очищувач повітря Dreo DR-HAP006 Grey
Дихай вдома на повні груди
Очищувач повітря Dreo DR-HAP006 працює на основі сучасних технологій і в автоматичному режимі забезпечує чисте повітря вдома та в офісних приміщеннях. Багаторівнева система фільтрації не тільки уловлює поширені види забруднень у вигляді сміття та пилу, але й захищає від алергенів, забезпечуючи здорову атмосферу. Завдяки конфігурації та естетичному дизайну очищувач не потребує багато місця, і його можна розмістити на столі або на підлозі.
Висока потужність у компактному корпусі
Незважаючи на невеликі габарити, він легко справляється з очищенням повітря в приміщенні площею до 70,4 кв.м. Завдяки високій продуктивності та циркуляції повітря на 360 градусів гарантована здорова атмосфера в будинку.
Автоконтроль чистоти повітря
Датчик контролює якість повітря в режимі реального часу і автоматично керує роботою очищувача Dreo DR-HAP006 для підтримки оптимальних параметрів повітря. Пристрій може працювати в чотирьох різних режимах залежно від інтенсивності очистки. Чотириколірний індикатор на корпусі допоможе з першого погляду дізнатися про якість повітря в приміщенні.
Багаторівнева фільтрація
Тришаровий фільтр забезпечує ретельну фільтрацію та видалення забруднень. На першому етапі відфільтровуються великі частинки у вигляді сміття, шерсті, волосся. На наступному етапі за допомогою фільтра HEPA з повітря видаляються найдрібніші алергени, віруси та бактерії. Фільтр з активованого вугілля поглинає домішки шкідливих речовин, неприємні запахи, дим. Пристрій піклується про здоров'я кожного члена сім'ї та підтримує комфортний мікроклімат.
Не заважає комфортному відпочинку
Пристрій працює настільки тихо, що його можна вмикати в дитячій кімнаті на ніч. Прилад видає шум на рівні 25 дБ, індикацію можна вимкнути в нічному режимі, щоб не заважати повноцінному відпочинку. 12-годинний таймер дає можливість налаштувати роботу очищувача повітря з максимальним комфортом для користувача. Функція блокування панелі керування виключає випадкову зміну параметрів роботи пристрою.
Проста заміна фільтра
Щоб замінити забруднений фільтр на новий і чистий, знадобиться кілька секунд часу. Спеціальний індикатор нагадує користувачеві про необхідність заміни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreo |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудований гігростат | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 40 град. C |
| Споживана потужність | 36 Вт |
| Застосування приладу | Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати |
| Стан | Новий |
| Тип | Очисник |
| Тип управління | Електронне |
| Фільтр | HEPA-фільтр |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 2.12 кг |
| Висота | 335 мм |
| Глибина | 233 мм |
| Ширина | 233 мм |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| УФ-лампа | Ні |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування | Ні |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Кількість режимів роботи | 5 режимів (4 швидкості вентилятора + режим сну) |
| Комплектація | Очисник повітря, інструкція, гарантійний талон |
| Методи очищення | Карбоновий фільтр HEPA — фільтр Фільтр PM2.5 Фільтр попереднього очищення |
| Площа обслуговування | 25 м2 |
| Продуктивність | 203 м3/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 499 ₴









