Зволожувач повітря Dreo DR-HHM013S Black
Оптимальний мікроклімат будинку
Зволожувач повітря DREO DR-HHM013S обладнаний великим 6-літровим резервуаром. Розширена автономність зменшує потребу в частому наповненні ємності, що робить його зручним для використання 24/7. Модель пропонує по три режими для теплого та прохолодного туману, що дає змогу вибрати параметри, які найкраще відповідають потребам користувачів. Девайс із гнучким функціоналом підходить і для додавання додаткового тепла в приміщенні в холодну пору року, а також для охолодження повітря в спекотний сезон.
Система подвійного туману
Пристрій створює оптимальну температуру для максимально швидкого та комфортного зволоження повітря. Технологія MistWave наповнює будинок площею 55 м2 рівномірним шаром теплого або прохолодного туману лише за 5 хвилин. Приріст рівня вологості за 20 хвилин становить 18%. Щоб запобігти перегріванню пристрою, використовується керамічний нагрівальний елемент і система захисту від википання рідини.
Максимальний комфорт з автоматичним контролем
Девайс забезпечують високу точність підтримки рівня вологості. Автоматична система створює ідеальний мікроклімат у межах вологості від 30% до 90% без особливих зусиль. Контроль у режимі реального часу та відстеження динаміки змін за останні 30 днів дають можливість налаштувати оптимальний режим роботи приладу.
Тривала автономність
Повністю наповнений 6-літровий резервуар гарантує генерацію туману впродовж 45 годин без перерви. Не потрібен додатковий час на доливання рідини. Зволожувач Dreo DR-HHM013S має просту та зручну конструкцію. Елементи пристрою можна швидко очистити. У процесі доливання води або ефірних олій виключено розбризкування й проливання завдяки спеціальній формі бортика.
Зручне керування
Інтелектуальний індикатор дає змогу наочно контролювати роботу зволожувача повітря Dreo DR-HHM013S. Конструкція зі світлодіодами оптимальна для використання в темну пору доби: прилад можна запускати вночі, і він своєю тихою роботою на рівні 28 дБ, а також комфортною підсвіткою не заважатиме нічному відпочинку. Підсвітка змінює відтінок, щоб одним поглядом на девайс визначити ситуацію з вологістю в кімнаті. Фірмовий застосунок дає можливість в один клік ознайомитися з актуальною ситуацією в приміщенні, нагадає про потребу заміни фільтра та повідомить, що пора прибрати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreo |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудований гігростат | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 40 град. C |
| Об'єм резервуара для води | 6 л |
| Споживана потужність | 280 Вт |
| Застосування приладу | Для людей, страждаючих алергією, Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати, Для лікарень, санаторіїв, пансіонатів, Для офісів та інших комерційних об'єктів |
| Рекомендований об'єм приміщення | 150 куб. м |
| Стан | Новий |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Ароматизація | Так |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Озонування | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання інтенсивності випаровування | Так |
| Таймер | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Функція іонізації | Ні |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 2.8 кг |
| Висота | 354 мм |
| Глибина | 287 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування | Так |
| Тип встановлення | Настільний, Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-керування | Да |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Додатково | Споживана потужність: 26 Вт (холодна пара) 280 Вт (тепла пара) |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Зволожувач повітря, інструкція, гарантійний талон. |
| Особливості | Таймер, датчик вологості |
| Площа обслуговування | 55 м2 |
| Продуктивність | 550 мл/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 499 ₴










