Зволожувач повітря Dreo DR-HHM010S Black
Смарт-помічник для комфортного мікроклімату
Зволожувач повітря Dreo DR-HHM010S розроблений для нормалізації рівня вологості в приміщенні завдяки поєднанню великої місткості, інтелектуальним функціям і безшумній роботі. Девайс обладнаний ультразвуковою технологією для створення холодного туману, здатною генерувати дрібні частинки розміром до 5 мкм, що допомагає рівномірно розподіляти їх у приміщенні.
Тривала безперебійна робота
Портативний девайс має продуману конструкцію для зручного верхнього заправляння. Ти можеш наповнити його, не перевертаючи резервуар і не проливаючи рідину. Модульна конструкція просто знімається для легкого очищення. Насолоджуйся 30-36 годинами безперервного комфорту зі зволоженим повітрям. Резервуар об'ємом 4 л гарантує, що цей зволожувач Dreo DR-HHM010S не доведеться дозаправляти вночі.
Оптимальний рівень вологості
Завдяки технології високочастотного розпилення девайс генерує частинки 5 мкм для ультратонкого туманного серпанку, що дає змогу вологості рівномірно розподілятися без намокання поверхонь у кімнаті.
Точний контроль
Смарт-девайс із вдосконаленим алгоритмом і автоматичним режимом дає можливість моніторити ситуацію з вологістю в приміщенні 24/7, варіюючи її в межах від 30% до 90%. Інтелектуальна система освітлення інформує про зміни. Керування відбувається голосом через асистентів Alexa, Google Assistant або через фірмовий застосунок Dreo. Легко настроюй інтенсивність розпилення, встановлюй таймер і яскравість підсвічування.
Тихий, компактний, стильний
Прилад із функцією холодного туману оптимальний для великих приміщень: завдяки конструкції з подвійним забором повітря зволожувач Dreo DR-HHM010S створює втричі більше вологи та забезпечує швидке видалення сухого повітря, допомагаючи дихати легко та здорово. Спеціальна акустична конструкція знижує рівень шуму до 28 дБ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreo |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудований гігростат | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 40 град. C |
| Об'єм резервуара для води | 4 л |
| Споживана потужність | 28 Вт |
| Застосування приладу | Для людей, страждаючих алергією, Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати, Для лікарень, санаторіїв, пансіонатів, Для офісів та інших комерційних об'єктів |
| Рекомендований об'єм приміщення | 80 куб. м |
| Стан | Новий |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Ароматизація | Так |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Озонування | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання інтенсивності випаровування | Так |
| Таймер | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Функція іонізації | Ні |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 1.66 кг |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 162 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування | Так |
| Тип встановлення | Настільний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-керування | Да |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Зволожувач повітря, інструкція, гарантійний талон. |
| Особливості | Таймер, датчик вологості |
| Продуктивність | 250 мл/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴










