Вентилятор Jisulife Neck Fan Life3 FA14 Blue
Твоя персональна прохолода
Портативний мийний вентилятор Jisulife FNL03R з 5 швидкісними режимами гарантує комфортну прохолоду навіть у найспекотнішу погоду. Завдяки ергономічному дизайну та полегшеній вазі він ідеально підходить для використання на вулиці, в офісі, вдома або в подорожах. Вентилятор зручно носити на шиї — це дає змогу звільнити руки та робити свої справи, насолоджуючись освіжним вітерцем.
Комфорт упродовж усього дня
Вентилятор має зручний гнучкий дизайн, завдяки чому він практично не відчувається на шиї й не сплутує волосся навіть на найвищій швидкості. Прилад виготовлений із якісних матеріалів, які забезпечують міцність і довговічність конструкції. Полегшена вага вентилятора робить його комфортним для носіння впродовж тривалого часу. Спеціально сконструйовані повітроводи спрямовують потік освіженого повітря так, щоб забезпечити максимально ефективне охолодження за будь-якої температури довкілля.
5 швидкісних режимів
Jisulife пропонує 5 режимів роботи, які дають змогу вибрати оптимальну інтенсивність повітряного потоку залежно від твоїх потреб у охолодженні. Ти зможеш вибрати легкий вітерець для комфортного охолодження в приміщенні або потужний потік повітря для швидкого охолодження на вулиці в спеку.
Тиха робота
Вентилятор Jisulife FNL03R працює практично безшумно, що робить його ідеальним для використання в офісі, громадському транспорті та в інших людних місцях. Ти зможеш носити його на шиї впродовж усього дня, насолоджуючись прохолодою й не створюючи дискомфорту для оточення.
Цілий день без заряджання
Насолоджуйся приємною прохолодою й не переживай про дефіцит заряду. Вентилятор обладнаний вбудованим акумулятором ємністю 4 000 мА.год, який забезпечує тривалий час роботи — від 3 до 16 годин залежно від обраного режиму. Для підзаряджання акумулятора скористайся універсальним портом Type-C, на підзаряджання до 100% піде приблизно 4-5 годин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Універсальний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Безлопатевий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.256 кг |
| Висота | 60 мм |
| Глибина | 206 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Регулювання висоти | Ні |
| Таймер | Ні |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція повороту | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 3-4.5 часа |
| Час роботи | 2-13.5 годин |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Вентилятор, інструкція, гарантійний талон |
| Виробник | Jisulife |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴










