
Eлектросамокат Xiaomi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG F1 Ed Black
24 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електросамокат Xiaomi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG F1 Ed Black
Легкий. Міцний. Надійний
Полегшена надміцна рама Mi Electric Scooter Pro 2 виготовлена з алюмінієвого сплаву та має складану конструкцію. Вам знадобиться 10-15 секунд, щоб скласти самокат. У складеному вигляді він займає зовсім небагато місця, і його можна брати із собою в офіс або аудиторію, перевозити в ліфті та громадському транспорті, підіймати сходами.
Великий запас ходу
Mi Electric Scooter Pro 2 отримав надійний літієвий акумулятор із багатоступеневим захистом від короткого замикання й неправильного заряджання. Повністю заряджений акумулятор забезпечує до 45 км автономного пересування (залежить від швидкості, ваги користувача, якості дорожнього покриття). Унікальна система KERS, яка перетворює кінетичну енергію на електричну, може збільшити запас ходу до 5 км.
Вся інформація під рукою
На яскравому та великому дисплеї Mi Electric Scooter Pro 2 ви зможете прочитати подробиці про поїздку: про швидкість руху, про заряд акумулятора, роботу фар та інші деталі.
Підтримує ваш ритм життя
Сучасний двигун Mi Electric Scooter Pro 2 з потужністю 300 Вт може розвивати швидкість до 25 км/год, а також підіймати в гірку під нахилом до 20%. З цим потужним і швидким самокатом ви більше не запізнитеся на навчання або на тренування, Xiaomi завжди доставить вас до місця призначення вчасно. 8,5-дюймові колеса з високим зчепленням і чудовою амортизацією легко їдуть дорожнім полотном і долають невеликі нерівності та бордюри на шляху.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 14.2 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Час зарядки | 8.5 годин |
| Висота рульової стійки | 118 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса | 8.5 мм |
| Дистанція пробігу | 45 км |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Потужність електродвигуна | 300 Вт |
| Розмір в розкладеному вигляді | 1130 x 430 x 1180 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | Li-ion |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Електричний самокат, інструкція, гарантійний талон |
| Особливості | Дисплей, підсвітка, застосунок iOS/Android, Складана конструкція |
| Пікова потужність | 600 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 999 ₴









