
Мережевий подовжувач Hoco AC12A Reise 2-Position Expansion Socket (PD30W/1C3A) White
599 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий подовжувач Hoco AC12A Reise 2-Position Expansion Socket (PD30W/1C3A) White
Високоякісний мережевий подовжувач HOCO AC12A Reise 2-position Expansion Socket
Корпус із якісного термостійкого пластику
2 універсальні розетки під будь-який тип вилки
3 порти USB-A та 1 порт USB Type-C із швидким зарядом PD 30W
Довжина шнура 8.5см для зручного розташування на стіні
Мережевий подовжувач HOCO AC12A - високоякісний мережевий подовжувач та розгалуджувач на 2 універсальні розетки під будь-який тип вилки та 4 USB-порти: 3 порти USB-A та один порт USB Type-C. Порт USB Type-C має потужність 30W та підтримує швидкий заряд за стандартом PowerDelivery (PD30W). Мережевий кабель довжиною 8.5 см дозволяе зручно розташувати подовжувач на стіні або на робочий поверхні без зайвого довгого дроту - в багатьої ситуаціях така конструкція є набагато зручніша для використання, ніж звичайні мережеві подовжувачі із довгим дротом, який може заважати або псувати інтер'єр.
Корпус подовжувача виготовлено із якісного термостійкого пластику, який витримує температуру до 750С, а високоякісна кнопка вмикання/вимикання витримує понад 10000 натискань.
Подовжувач HOCO AC12A буде надзвичайно зручним у використанні вдома або в офісі в тих випадках, коли не потрібен подовжувач із довгим дротом.
Характеристики:
2 універсальні розетки під будь-який тип вилки
3 порти USB-A
1 порт USB Type-C
корпус із термостійкого пластику
довжина кабелю: 8.5 cм
вхідна напруга: AC 250V 50/60Hz
вихідна напруга AC: 250V 2500W
вихідна напруга DC:
USB-C: 5.0V 3.0A / 9.0V 3.0A / 12.0V 2.5A / 15.0V 2.0A / 20.0V 1.5A
USB-A 1: 5.0V 3.0A / 9.0V 2.0A / 12.0V 1.5A 18W Max
USB-A 2/3: 5.0V 3.0A
USB-C+USB-A 1/2/3: 5.0V 3.0A
колір: білий
розмір корпусу: 160х81х30 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна вилка | Євро |
| Вимикач | Так |
| Зовнішня розетка | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина дроту | 0.085 м |
| Довжина шнура | 0.085 м |
| Заземлення | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захисні шторки | Так |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Намотування на рамку | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип подовжувача | Мережевий фільтр-подовжувач |
| Колір корпусу | Білий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність навантаження | 2500 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Частота струму | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 220 г |
| Довжина кабелю | 8.5 см |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Мережевий подовжувач, інструкція, гарантійний талон. |
| Матеріал | Пластик |
| Підтримка швидкого заряджання: | USB-C: PD 30W USB-A1: QC/FCP/AFC до 18W |
| Розміри | 160 х 81 х 30 мм |
| Роз'єми та порти | 3 х USB-A • 1 x USB-C |
| Тип вилки | Type F (EU) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴





