
Машинка для стрижки Hoco HP23 Diamond Engraving Electric Hair Clipper Black
799 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машинка для стрижки Hoco HP23 Diamond Engraving Electric Hair Clipper Black
Машинки для стриження волосся HOCO Diamond HP23
HOCO Diamond HP23 - технологічна машинка для стрижки. З потужним двигуном та ергономічною конструкцією вона забезпечує максимальну точність та комфорт під час використання.
Швидкісний мотор із частотою обертання 7000 оборотів за хвилину гарантує високу ефективність пристрою. Незважаючи на таку потужність, машинка практично не видає шуму. Вбудований акумулятор ємністю 600 мАч надає до 90 хвилин безперервної роботи. Заряджання здійснюється з кабелем Type-C і займає приблизно 2 години.
Гострі сталеві леза швидко впораються навіть із жорстким і густим волоссям. За допомогою машинки ви можете не тільки зістригти або збрити волосся, а й підрівняти бороду, бакенбарди або вуса. У комплект також входять три насадки, що дозволяють регулювати довжину стрижки.
Зручна форма та легка вага роблять користування машинкою максимально продуктивною. Додатково пристрій має LED-дисплей, який інформує про рівень заряду батареї. Це дозволить уникнути несподіваних зупинок у процесі роботи.
Характеристики:
Ємність акумулятора: 600 мАг;
Макс. час роботи: 1,5 годин;
Час зарядки: близько 2 годин;
Швидкість роботи: 7000 об/хв;
Колір: чорний.
Комплектація:
машинка;
Насадки: 1, 2, 3 мм;
Зарядний кабель Type-C;
Щітка;
Олія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість установок довжини | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 20 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.1 мм |
| Призначення | Для стрижки голови |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тример для окантовки | Так |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.123 кг |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Швидкість мотора | 7000 об/хв |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Ширина леза | 40 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор, мА·год/год: | 600 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Машинка для стриження, інструкція, гарантійний талон. |
| Розмір | 135×33×45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴





