
Каструля Mijia ZHIWUZHU Soup Pot Mijia Custom GJT02CM White
1 299 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каструля Mijia ZHIWUZHU Soup Pot Mijia Custom GJT02CM White
Універсальна каструля ZHIWUZHU Soup Pot Mijia custom GJT02CM для індукційних плит, виготовлена з якісного алюмінію. Внутрішнє харчове антипригарне покриття запобігає пригорянню їжі до дна та стінок, спрощує приготування та догляд. У комплекті — потовщена кришка із загартованого скла, яка щільно прилягає до країв, допомагає рівномірно утримувати тепло під час варіння, смаження або томління й має отвір для виходу пари, щоб уникати переливання. Спеціальний бортик із заглибленням периметром зменшує розбризкування під час готування. Завдяки місткості каструля підходить для приготування страв для всієї родини.
Переваги
- Підходить для індукційних плит
- Якісний алюмінієвий корпус для ефективного нагрівання
- Харчове антипригарне покриття проти пригорання
- Стовщена кришка із загартованого скла в комплекті
- Отвір у кришці для випуску пари та запобігання переливанню
- Щільніше прилягання кришки для рівномірнішого приготування
- Бортик із захистом від бризок по всьому периметру
Характеристики
- Тип: каструля
- Модель: ZHIWUZHU Soup Pot Mijia custom GJT02CM
- Сумісність: індукційні плити
- Матеріал корпусу: алюміній
- Внутрішнє покриття: харчове антипригарне
- Кришка: загартоване скло, потовщена
- Особливості кришки: паровипускний отвір
- Особливості конструкції: бортик із захистом від бризок (поглиблення периметром)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Зовнішнє покриття | емаль |
| Внутрішнє покриття | тефлон |
| Висота каструлі без кришки | 8 см |
| Діаметр каструлі | 26 см |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Алюміній |
| Об`єм | 4 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Індукційна, Газова, Електрична, Склокерамічна |
| Товщина стінок посуду | 3 мм |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 2.2 кг |
| Діаметр під кришку | 26 см |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
| Товщина дна | 4 мм |
| Потовщене дно | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Каструля, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴


