Саундбар Xiaomi TV Speaker 2.1 SNS4MB-21 Black
Потужний звук для сучасних розваг
Створений для справжніх поціновувачів якісного звуку, потужність 120 Вт, підкріплена передовими аудіотехнологіями. Чотири динаміки — два широкосмугових і два високочастотні — у поєднанні із сабвуфером створюють об'ємний і збалансований звук, що ідеально підходить для фільмів, музики та ігор. Підтримує під'єднання через HDMI, Bluetooth і оптичний кабель, а функція NFC забезпечує миттєве сполучення зі смартфоном. Лаконічний дизайн і комплектний пульт ДК роблять цей саундбар стильним і функціональним рішенням для вашого дому.
Максимальна сила звучання
Загальна потужність пристрою досягає великих 120 Вт, що робить його ідеальним вибором навіть для просторих віталень. Незалежно від того, дивитеся ви захопливий блокбастер чи насолоджуєтеся музикою, саундбар легко заповнює приміщення об'ємним звуком. Це більше, ніж просто пристрій — це акустична домінант вашого інтер'єру.
Інтегрований бас
Вбудований сабвуфер потужністю 60 Вт забезпечує відтворення глибоких низьких частот і водночас не вимагає окремого місця для встановлення.
Сумісний із різними пристроями
Саундбар підтримує різні типи як дротового, так і бездротового під'єднання. Серед підтримуваних інтерфейсів Bluetooth 5.4, NFC, HDMI, оптичний і коаксіальний виходи.
Швидке сполучення
Завдяки наявності NFC зони на саундбарі можна встановити Bluetooth-з'єднання зі смартфоном за один дотик.
Шість режимів
Вбудований еквалайзер підтримує шість попередньо встановлених параметрів звуку для різних сценаріїв роботи.
Вбудований екран
Саундбар обладнаний вбудованим дисплеєм, на якому показується режим роботи та рівень гучності.
Лаконічний дизайн
Матовий корпус і сітчаста текстура мають елегантний вигляд, покращують звучання й ідеально вписуються в сучасний інтер'єр.
Два варіанти кріплення
Xiaomi TV Speaker 2.1 можна встановити на полицю або повісити на стіну, настінні кріплення входять до комплектації саундбара.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Потужність | 120 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Вид товару | Саундбар |
| Тип | Бездротовий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3 кг |
| Входи | HDMI|RCA |
| Входи/виходи | 1 х HDMI, 1 x RCA, 1 x Optical Audio In |
| Габарити: | 1070 х 87 х 60 мм |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Кількість каналів | 2.1 |
| Комплектація | Саундбар, інструкція, гарантійний талон |
| З'єднання з програвачем | Бездротовий |
| Тип підсилювача | Зовнішній |
| Встановлення | Настінна, полична |
| Частотний діапазон | 20 - 20000 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 499 ₴






