
Стельовий смарт-світильник Yeelight Arwen Ceiling Light 550C 598mm 50W 2700-6500K Wi-Fi/BLE YLXD013-C White
8 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стельовий смарт-світильник Yeelight Arwen Ceiling Light 550C 598 mm 50 W 2700-6500 K Wi-Fi/BLE YLXD013-C White
Чарівне освітлення з Arwen Ceiling Light 550C
Yeelight Arwen Ceiling Light 550C пропонує безліч колірних варіацій із 16-мільйонною колірною підсвіткою, що дає змогу створити унікальну атмосферу в кожній кімнаті. Ви можете використовувати основне світло разом із декоративною підсвіткою для створення казкової атмосфери або ввімкнути їх окремо для додавання романтичного настрою.
Встановлення без клопоту
Завдяки запатентованому швидкозмінному кріпленню світильник Yeelight Arwen Ceiling Light 550C легко та швидко монтується. Це інноваційне рішення дає змогу легко закріпити основу світильника без зайвих зусиль і спеціальних інструментів.
Персоналізоване освітлення
Arwen Ceiling Light 550C пропонує регульовану яскравість і колірну температуру від 2700 до 6500 К, що дає змогу настроїти освітлення під будь-яку активність, чи то читання книги, чи то вечеря із сім'єю. Це гарантує, що у вас завжди буде ідеальне світло для кожної ситуації.
Режим місячного світла для нічної гармонії
Особливістю Arwen Ceiling Light 550C є режим місячного світла, який створює м'яке, комфортне світіння. Це ідеальний вибір для нічного освітлення, позаяк мінімізує напруження очей і створює заспокійливу атмосферу в кімнаті, яка ідеально підходить для відпочинку перед сном.
Високий індекс передавання кольору
Світильник Yeelight Arwen Ceiling Light 550C з індексом кольоропередавання (Ra) до 95 забезпечує точне відтворення кольорів під природним світлом. Це дає змогу точно та яскраво відтворювати кольори у вашому домі, роблячи кожен момент і кожен об'єкт живим і природним.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yeelight |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Так |
| Джерело світла | LED module |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 50 Вт |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 4500 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 50 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Кут розсіювання | 100 град. |
| Форма | Кругла |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колірна температура | 6500K |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2750 г |
| Висота | 10.2 см |
| Діаметр | 59.8 см |
| Довжина | 59.8 см |
| Ширина | 59.8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий зв'язок: | Wi-Fi |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Стельовий смарт-світильник, інструкція, гарантійний талон |
| Під'єднання до смартфона | Пряме |
| Сумісність із системами керування | Apple HomeKit, Google Home, Yeelight App, Samsung SmartThings, Amazon Alexa |
| Тип керування | Пульт ДК, Керування смартфоном |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 499 ₴


