Робот для миття вікон HUTT A1 Pro White
HUTT A1 Pro — робот мийник вікон. Очищає скло, дзеркала, кахель, душові кабіни, дерев'яні двері, мармурові та інші вертикальні поверхні.
Тримається на поверхні за допомогою потужного двигуна, який створює вакуумне всмоктування силою 6000 Па. Переходить за віком в автоматичному режимі, тому не потребує ручного керування.
Працює від мережі 220 В. Також додатково має вбудований акумулятор ємністю 650 мА·год, який дає змогу працювати в автономному режимі впродовж 20 хвилин.
Особливості моделі — інтелектуальна система навігації, ультразвукові форсунки для розпилення мийної рідини.
Система прибирання HUTT A1 Pro
Ультразвукове розпилення води
Нашийник вікон HUTT A1 Pro обладнаний резервуаром для води та ультразвуковими форсунками, які забезпечують одночасне розпилення води під чотирма різними кутами (від 140 до 160 градусів). Це допомагає рівномірно зволожувати та швидко очищати поверхні від бруду.
Ретельне очищення
На нижню частину корпусу кріпиться серветка, яка виготовлена з високоякісної мікрофібрової тканини з м'якими ворсинками. Завдяки текстурі, ганчірка чудово поглинає вологу та швидко видаляє із скла пил, дощові патеоки, липкі плями й не дряпає поверхні.
Квадратна форма серветки допомагає ретельно вимивати кути та інші важкодоступні місця, не залишаючи не протертих ділянок.
Серветка багаторазова, її можна випрати та використовувати під час наступного миття вікон.
Траєкторія руху
На початку прибирання мийник самостійно фіксує межі вікна й починає рухатися зигзагоподібною горизонтальною траєкторією. Потім переміщається по звитій вертикальними лініями. Така траєкторія руху гарантує якісне очищення всієї поверхні.
Мийник рухається зі швидкістю 11 см/с, тому навіть на очищення великих площ не витрачає багато часу.
Потужний двигун
Робот мийник HUTT A1 Pro обладнаний двигуном Nidec, який генерує потужне всмоктування 6000 Па. Це допомагає пристрою міцно триматися на вікні, і ретельно очищати поверхні від пилу, бруду, кіптяви.
Оновлений безщітковий двигун із запатентованою системою шумопоглинання забезпечує тиху роботу пристрою, тому мийник можна використовувати в будь-який зручний для вас час.
Особливості HUTT A1 Pro
Виявлення країв
Вбудовані високоточні лазерні датчики допомагають визначати краї поверхні, завдяки чому робот може безперешкодно працювати на безрамних вікнах, дзеркалах, офісних перегородках тощо.
Защита от падения
Мийник обладнаний міцним страхувальним тросом, який закріплений на корпусі. У будь-якій несподіваній ситуації мотузка утримає робота й не дасть зореитися донизу.
А якщо раптом вимкнеться електрика, то завдяки вбудованому акумулятору робот ще 20 хвилин зможе утриматися на поверхні. Весь цей час мийник подаватиме звуковий сигнал, щоб його під'єднали до мережі або якнайшвидше зняли з вікна.
Керування ґаджетом
Робот зручно керується за допомогою кнопок на корпусі. Або ж можна скористатися пультом ДК, який надає доступ до розширених параметрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HUTT |
| Країна виробник | Китай |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Оснащення | З пультом ДК, Контейнер для збирання рідини |
| Робоча ширина насадки | 260 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот-мийник |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 г |
| Висота | 262 мм |
| Довжина | 82 мм |
| Ширина | 262 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | страхувальний трос + вбудована АКБ (містить робота 20 хвилин у разі вимкнення світла). |
| Габарити: | 262 х 262 х 82 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Датчики | 13 штук (відвід краю, підходить для безрамних вікон) |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність для води, мл | 150 |
| Комплектація | Робот для миття вікон, інструкція, гарантійний талон |
| Сила всмоктування, Па: | 6000 |
| Тип акумулятора | Li-Ion 650 мА·год |
| Керування | На корпусі, на пульті ДК |
| Рівень шуму (дБ) | 70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 999 ₴





