Електрична зубна щітка Enchen Electric Toothbrush Aurora T2 White
799 ₴
- В наявності
Електрична зубна щітка Enchen Electric Toothbrush Aurora T2 WhiteВ наявності
799 ₴
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична зубна щітка Enchen Electric Toothbrush Aurora T2 White
Щетинки з округленнями майже на 100% чистять і не травмують ясна М'які та тонкі щетинки захищають чутливі зуби, видаляють наліт і бактерії, а поверхня зубів стає яскравішою.
Високочастотна звукова потужність очищення
Потужний мотор ефективно очищає поверхню зубів, а також може формувати очисну звукову силу, яка може глибоко очищати зуби у важкодоступних місцях.
Збалансована технологія T Drive
Сила магнітної левітації безпосередньо пов'язана з головкою щітки, і потужність передається майже без пошкоджень, запобігаючи тремтіння рук фюзеляжу.
Три режими очищення
Режим очищення: ефективне очищення, ефективне видалення зубного каменю. Чутливий режим: дбайливо очищає й дбайливо доглядає чутливі ясна. Режим освітлення: полірування й очищення, видалення плям і поліпшення кольору зубів.
Нагадування про час чищення
Час очищення 30 секунд у кожній зоні зупинить вібрацію, щоб нагадати вам про зміну зон для рівномірного вибілювання зубів. Не пропустіть кожен куточок рота. Виробіть гарну звичку наукового чищення.
Ступінь захисту IPX7
Його можна промити відразу ж після чищення під струменем води.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aurora |
| Країна виробник | Китай |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 140 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість пульсацій в хвилину | 43000 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Стан | Новий |
| Технологія чищення | Звукова |
| Тип | Зубна щітка |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Форма основної насадки | витягнута |
| Функції | Полірування (відбілювання), Глибока чистка, Щоденне чищення (3D) |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.22 кг |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Електрична зубна щітка, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴
