-33%

Електрична зубна щітка Enchen Electric Toothbrush Aurora T+ Blue
1 199 ₴
799 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична зубна щітка Enchen Electric Toothbrush Aurora T+ Blue
Enchen Electric Toothbrush Aurora T+— електрична зубна щітка з мотором із магнітною левітацією, гнучкою очисною головкою та трьома режимами очищення. Завдяки такому функціоналу щітка здатна зробити повноцінне чищення зубів і ротової порожнини. Для підзаряджання пристрій можна під'єднати до зовнішнього акумулятора або ноутбука.
Змінна головка з ворсинками DuPont.
Зубна щітка Enchen Electric Toothbrush Aurora T+ обладнана гнучкою очисною головкою. У зубних щітках використовується тільки безпечна фірмова щетина DuPont з округленим верхнім краєм кожної щетинки й антибактеріальним складом. Збільшена кількість ворсинок сприяє якіснішему очищенню зубів від нальоту. Дозвольте собі м'яке й безпечне чищення.
Звуковий мотор.
Щітка обладнана звуковим мотором із магнітною левітацією, частота якого становить 40 000 обертів за хвилину. Кут відхилення щетинок під час чищення становить 10 градусів. Вода та піна рівномірно потрапляють у найбільш важкодоступні зони порожнини рота та сприяють повному очищенню зубного нальоту.
Зручна експлуатація
Електрична зубна щітка зробить чищення ваших зубів простим і максимально комфортним:
-керування однією кнопкою;
-нагадування що 30 секунд про зміну зони чищення;
-автоматичне вимкнення через 2 хвилини.
Три режими роботи.
Електрична зубна щітка Enchen Electric Toothbrush Aurora T+ підтримує три режими чищення зубів:
Щоденне чищення;
-делікатне чищення;
відбілювання.
Для кожного з режимів можна вибрати три рівні потужності: сильний, середній і слабкий.
Стильний дизайн і ступінь захисту IPX7.
Корпус щітки Enchen Electric Toothbrush Aurora T+ відлитий єдиним елементом, у якому немає жодних щілин або люфтів, куди могла б просочитися волога. Завдяки такій конструкції корпус має ступінь захисту IPX7.
14 днів роботи без заряджання.
Для заряджання Enchen Electric Toothbrush Aurora T+ потрібно під'єднати до будь-якого пристрою, обладнаного USB-портом. Наприклад, до зовнішнього акумулятора. Для повного заряджання батареї потрібно приблизно двох годин.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Enchen |
| Країна виробник | Китай |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 75 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість пульсацій в хвилину | 40000 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Особливості | Таймер, Індикатор рівня заряду |
| Стан | Новий |
| Технологія чищення | Звукова |
| Тип | Зубна щітка |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Форма основної насадки | витягнута |
| Функції | Полірування (відбілювання), Чищення чутливих зубів, Щоденне чищення (3D) |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.11 кг |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Додаткові характеристики іригатор | |
| Тип іригатора | Портативний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Ємність акумулятора | 500 mAh |
| Комплектація | Електрична зубна щітка, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴






