
Автомобільний відеореєстратор Ddpai Z60 4K 3-channel Set 4G (Z60+MINI2X + камера заднього виду) Black
13 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автомобільний відеореєстратор Ddpai Z60 4K 3-channel Set 4G (Z60+MINI2X + камера заднього огляду) Black
Огляд Відеореєстратор Ddpai Z60 4K 3-channel Set 4G (Z60+MINI2X + задня камера)
Усі деталі в полі твого зору
Відеореєстратор Ddpai Z60 обладнаний сучасною оптикою, яка забезпечує фіксацію картинки у високій роздільній здатності для максимальної реалістичності та деталізації сцен, що знімаються. Цілодобовий моніторинг паркінгу та підтримка триканального записування у форматі 4K + 2K + 1080P дають можливість спокійно залишити транспортний засіб, знаючи, що він під надійним контролем. Інтелектуальне голосове керування дає змогу не відриватися від спостереження за дорожньою ситуацією.
Зручна триканальна конфігурація
Забезпечується одночасна підтримка записування відео 4K+1080P з передньої та задньої камери, а також пристрій може бути модернізований до 3-канальної конфігурації за допомогою додавання 2K-камери MINI2X. Після конекту девайси автоматично синхронізуються, що забезпечує можливість одночасного керування та перегляду декількох ракурсів. Технологія 1927Link дає змогу зберігати відеоматеріали з кожною з камер окремо, що підвищує безпеку даних і знижує навантаження на провідний девайс. Цифровий сигнал високої чіткості системи whiteLink гарантує бездоганну якість картинки, порівнюючи з аналоговими камерами.
Парківка завжди під контролем
Пристрій веде безперервний покадровий запис для забезпечення плавного відеоролика, заощаджуючи місце на диску зі збереженням фіксації всіх деталей під час тривалих стоянок. У разі виявлення будь-якого фізичного впливу на корпус автомобіля система автоматично запускає запис максимальної роздільної здатності, точно фіксуючи критичний епізод. Технологія AOV оптимізує енергоспоживання під час безперервного відеоспостереження.
Фіксація навіть у повній темряві
Інноваційна технологія NightVIS 2.0 з додатковою обробкою за допомогою AI ISP дає змогу відеореєстратору Ddpai Z60 покращити нічне бачення для безперебійного моніторингу в період паркування, забезпечуючи яскравіше зображення навіть уночі. Інноваційний процесор доповнений поліпшеним об'єктивом, наборами лінз високої прозорості, збільшеною діафрагмою та розширеним кутом огляду до 140°.
Віддалений конект
Під'єднання 4G дає змогу залишатися на зв'язку та відстежувати нові події в будь-який момент. За допомогою програми ти отримуєш віддалений доступ до відеозаписів, можеш в один клік активувати або вимкнути відеореєстратор, робити важливі знімки та відстежувати розташування автомобіля в режимі реального часу. Щойно системою відеореєстратора фіксується якась незвичайна подія, ти отримуєш повідомлення в застосунку DDPAI із зазначенням місця розташування, часу події та відразу отримуєш відеозапис. За допомогою геозонування можна встановити межі та система сповістить про виїзд автомобілем за межі обраної зони.
Комфортне спостереження за подіями
3-дюймовий кольоровий дисплей змінює всі шаблони та задає новий стандарт візуальної естетики. Інтерактивний користувацький інтерфейс з оригінальною анімацією й налаштовуваними темами дає змогу максимально персоналізувати пристрій під свої запити. Система whiteOS підтримує автономність перегляду, відтворення й настроювання на девайсі.
Миттєве передавання даних
Wi-Fi Turbo від DDPAI з частотою 5 ГГц у рази збільшує швидкість передавання даних для плавності відтворення й блискавичного завантаження інформації в будь-якій роздільній здатності. Відеозаписи та знімки з місця події автоматично завантажуються в хмару. Перегляд і завантаження файлів через застосунок DDPAI безпечні та зручні.
Повний захист відеоархіву
Пропонується розширений обсяг внутрішньої пам'яті та підтримка використання карт пам'яті. У разі збою карти запис автоматично перемикається на внутрішнє сховище за допомогою технології Dsave 2.0, забезпечуючи збереження важливих даних.
Інтелектуальні функції для безпечної їзди
Однієї голосової команди досить, щоб відеореєстратор зробив фото ситуації навколо автомобіля або в його салоні. Автоматичне збереження відео завдовжки 10 секунд є оптимальною функцією для знімання матеріалу під час подорожі.
Практичність і гнучкість налаштування
Система ADAS 2.0 сповіщає водія про безпеку в режимі реального часу, пропонуючи персоналізовану допомогу для комфортної подорожі. Користувач отримує сповіщення про початок руху автомобіля, що розміщене попереду, рекомендації щодо водіння з урахуванням реальних дорожніх умов.
Блискавичний Bluetooth-коннект
Після першого з'єднання відбувається миттєве під'єднання реєстратора для забезпечення стабільного сигналу та подальшого швидкого відтворення роликів, завантаження відео та пересилання довіреним контактам.
Надійний помічник у салоні автомобіля
Девайс обладнаний високоточним GPS-модулем, який допомагає відстежувати маршрути руху, час у дорозі, швидкість і місце розташування, підвантажуючи дані у фірмовий застосунок DDPAI.
Підходить для складних умов використання
Вбудований конденсатор гарантує підвищену безпеку та стабільність роботи навіть за екстремальних температур. Завдяки системі керування живленням IPS, напруга визначається автоматично, що дає змогу уникнути розряджання акумулятора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DDPAI |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик удару | Є |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість мегапікселів камери | 8 Мп |
| Комплектація відеореєстратора | Инструкция |
| Максимальна частота кадрів відео | 60 кадрів/с |
| Наявність GPS | Так |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Підтримка | Wi-Fi |
| Радіус дії детектора руху | 5 м |
| Розмір матриці | 1/1.8" |
| Дозвіл запису | 3840х2160 |
| Режим запису | Циклічна |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Аварійний запис | Так |
| Автономне живлення | Немає |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 3 м |
| Довжина шнура | 3.5 м |
| Запис часу і дати | Так |
| Канали запису | 3 |
| Кут огляду | 140 град. |
| Функція автозапису | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 150 г |
| Висота | 64.7 мм |
| Довжина | 36.5 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 640x360 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активація запису | Автоматично під час увімкнення, за датчиком удару/гальмування/пришвидшення |
| Активація запису: | Автоматично під час увімкнення, за датчиком удару/гальмування/пришвидшення |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Запис звуку: | Да |
| Комплектація | Відеореєстратор + Камера заднього огляду, інструкція, гарантійний талон |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 512 ГБ |
| Обсяг внутрішньої пам'яті | 32 ГБ |
| Особливості | З дисплеєм, з трьома камерами |
| Порти та роз'єми | USB Type C |
| Процесор | SigmaStar SSC8826Q |
| Сенсор | Sony IMX678 |
| Функції | G-сенсор, Паркувальний режим, GPS, Wi-Fi, HDR, Bluetooth, голосове керування, FCWS/ADAS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 999 ₴






