
Електробритва чоловіча Enchen BlackStone 7 Victor Black
699 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електробритва чоловіча Enchen BlackStone 7 Victor Black
Enchen Victor є електробритвою, яка працює від акумуляторної батареї. Електробритва оснащена двигуном потужністю 3 Вт та трьома гнучкими ножовими головками, які вміють підлаштовуватись під особливості контурів обличчя користувача. Їх продумана конструкція значно збільшує площу контакту між поверхнею шкіри і сіткою ножа бритви, дозволяючи швидше і якісніше зрізати навіть невеликі волоски. Матеріал лез забезпечить швидкий процес гоління без подразнень та пропуску волосся. Бритва не призначена для вологого гоління та не має вологозахисту! Чоловіча бритва підходить лише для сухого гоління!
Електробритва для чоловіків Enchen Victor має зручну та продуману конструкцію, що дозволяє легко голитися однією рукою. Леза електробритви виготовлені з якісної японської нержавіючої сталі, що гарантує високу міцність та довговічність. Індикатор на ручці шейвера відображає стан заряду акумулятора. Він має ємність 600 mAh та забезпечує до 60 хвилин гоління без підзарядки. Завдяки компактним розмірам модель можна брати із собою у тривалі поїздки та використовувати без підключення до розетки.
Особливості:
Леза з нержавіючої японської сталі
Продумана ергономіка ручки машинки для гоління
Компактні розміри
Низький рівень шуму
Робота від акумулятора
Характеристики:
Тип: електробритва
Виробник: Enchen
Бритовна система: роторна
Тип гоління: сухе
Кількість голів для гоління: 3
Матеріал ріжучих головок: нержавіюча сталь
Елемент живлення: акумулятор
Номінальна напруга: 5 В
Номінальна потужність: 3 Вт
Місткість акумулятора: 600 mAh
Час роботи при повному заряді акумулятора: 60 хвилин
Час заряджання: 90 хвилин
Додатково: захисту від перевантаження та стрибків напруги
Комплектація
Електробритва
Щіточка для чищення
USB-C кабель
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enchen |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість вологого гоління | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість бритвених головок | 3 |
| Плаваючі бритвені головки | Так |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип електробритви | роторна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Швидка зарядка | Так |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Відсік для збору волосків | Ні |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тример | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Щіточка для чищення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.135 кг |
| Висота | 155 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Електробритва, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴






