
Адаптер з функцією реле SONOFF ZBMicro USB Smart Adapter White
899 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Адаптер з функцією реле SONOFF ZBMicro USB Smart Adapter White
SONOFF ZBMicro-це сучасний USB-адаптер Zigbee, який дозволяє повністю автоматизувати і дистанційно керувати USB-пристроями у вашому розумному будинку. Завдяки інтеграції з додатком ви можете встановлювати розклади, створювати розумні сцени і використовувати можливості голосового управління. Продукт також дозволяє заряджати обладнання та ідеально підходить як підсилювач сигналу Zigbee. Примітка: для правильної роботи адаптера необхідний концентратор Zigbee (не входить в комплект).
швидка зарядка до 36 Вт
ZBMicro підтримує швидку зарядку до 36 Вт за допомогою сумісних адаптерів. Завдяки цьому ви в найкоротші терміни підготуєте свої пристрої до подальшої роботи! Крім того, можливість встановлювати розклади дозволяє уникнути перезарядки, захищаючи батареї вашого обладнання і збільшуючи їх довговічність. Примітка: сам продукт не підтримує швидку зарядку - необхідний додатковий адаптер.
ефективна передача даних з USB 2.0
завдяки використанню Hi-Speed USB 2.0 адаптер SONOFF ZBMicro значно підвищує ефективність передачі даних. Це особливо корисно при роботі з пристроями, що вимагають високої швидкості передачі. Тепер ви миттєво завантажите всі необхідні файли!
Інтелектуальне управління
за допомогою адаптера ви легко перетворите свої звичайні USB-пристрої в інтелектуальне обладнання! Коли ви підключаєте їх, Ви отримуєте можливість керувати ними за допомогою програми та встановлювати таймери. Ви також можете керувати ними за допомогою голосових команд! Також є можливість комбінувати їх з іншими пристроями і створювати складні автоматизації. Зробіть так, щоб при підвищенні температури в приміщенні вентилятор запускався сам по собі, а коли ви входите у ванну, світло відразу ж включався. Адаптер сумісний з Amazon Alexa, Google Home, Alice, IFTTT та SmartThings.
широка сумісність
ZBMicro працює з концентраторами Zigbee, що підтримують ZigBee 3.0, такими як SONOFF iHost, NSPanel Pro, ZB Bridge Pro, а також Echo Plus 2nd, Echo 4th Gen, Echo Show 2nd, Philips Hue, Aeotec Smart Home Hub V3 і SmartThings hub V3. Він також сумісний з відкритими платформами автоматизації, такими як Home Assistant, Zigbee2MQTT або openHAB, що дозволяє повністю персоналізувати домашню автоматизацію.
розширене посилення сигналу з турбо-режимом
адаптер також виконує функцію маршрутизатора Zigbee, забезпечуючи стабільне і надійне з'єднання по всьому будинку. Це можливо завдяки передовій технології Turbo Mode, яка збільшує дальність і рівень сигналу. Забудьте про проблеми з трансляцією! Це ідеальне рішення для місць з великою кількістю пристроїв Zigbee, де стабільність з'єднання має дуже велике значення.
міцний і простий в налаштуванні
модель ZBMicro виготовлена з міцних, стійких до пошкоджень матеріалів. Це робить його дуже міцним-йому не страшні навіть падіння і удари. Він буде відмінно служити вам довгий час! Налаштування адаптера також не викличе у вас проблем. Просто завантажте додаток eWeLink і виконайте кілька простих кроків.
специфікація:
виробник - SONOFF
модель - ZBMICRO MCU EFR32MG21
Номінальний струм - 5-22 в ⎓ 4,6 а Макс.
Номінальна потужність-36 Вт Макс. (з використанням адаптера QC 3.0)
бездротовий зв'язок - Zigbee 3.0
інтерфейс - USB-a
передача даних - USB 2.0
вага -17,6 г
розміри - 33 x 31 x 26,5 мм
Матеріал корпусу - ПК
застосування - в приміщенні
робоча температура - від -10°C до 40°c
Робоча вологість навколишнього середовища 5-95% RH, без конденсації
підтримувані стандарти швидкої зарядки - QC 3.0, FCP, SCP, PE, AFC, Apple 2.4 A *потрібен адаптер швидкої зарядки.
сам продукт не підтримує швидку зарядку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sonoff |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 26.5 мм |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час спрацьовування | 80 |
| Висота | 33 мм |
| Дисплей | Немає |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Кількість контактів, що замикають | 1 шт |
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт |
| Кількість фаз | 1 |
| Комплектація | Адаптер із функцією реле, інструкція, гарантійний талон |
| Максимальна потужність | 36 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна температура зберігання | 40 град. |
| Маса | 17.6 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -10 |
| Мінімальна температура зберігання | -10 град. |
| Номінальний струм | 4.6 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажа | Поверхневий |
| Частота тока | 50 Гц |
| Ширина | 31 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴





