
Датчик температури і вологості SONOFF Zigbee LCD Smart Temperature Humidity Sensor SNZB-02D White
899 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Датчик температури та вологості SONOFF Zigbee LCD Smart Temperature Humidity Sensor SNZB-02D White
Датчик температури та вологості Zigbee SONOFF з дисплеєм (SNZB-02D) — це Zigbee сенсор температури та вологості з 2,5-дюймовим LCD-дисплеєм, що працює зі шлюзами Zigbee 3.0, як-от SONOFF Zigbee Bridge Pro, SONOFF NSPanel Pro, SONOFF-P/E, Alexa з вбудованим Zigbee Hub, тощо. Він слугує для моніторингу температури та вологості у вашому домі для комфортного життя. Додатково він показує іконки, що вказують на умови повітря (гаряче, холодне, сухе, вологе), нагадуючи вам настроїти ваш зволожувач або вентилятор для досягнення оптимального комфорту. Датчик має значки поточного споживання електроенергії, завдяки яким можна відстежувати споживану потужність.
🌡️ Висока точність: Вбудований швейцарський датчик гарантує точність вимірювань температури та вологості в реальному часі з точністю до ±0,2 °C, а вологість — ±2% RH, дані оновлюються кожні 5 секунд.
📊 Збереження й експорт даних: Можливість напівгодового безплатного зберігання даних у хмарі та можливість переглядати дані кожну годину. Ви також можете перевірити найвищі та найнижчі значення за кожну годину або день, а також експортувати дані у форматі CSV.
🚨 Сповіщення через застосунок: Ви отримуватимете миттєві повідомлення на свій смартфон, коли температура або вологість перевищує заздалегідь встановлений комфорт.
📱 Розумні сценарії: Температуру та вологість датчика можна встановити як тригери, наприклад, настроїти зволожувач на увімкнення, коли вологість менш ніж 40%, налаштувати комфортну температуру та вологість у будь-який час для вашого здоров'я.
🔗 Підтримка стандарту Zigbee: Працює зі шлюзами, що використовують протокол Zigbee 3.0 і сумісний із більшістю хабів.
🏠 Интеграция с Home Assistant: Додайте SONOFF-пристрої в Home Assistant для автоматизації вашого будинку через застосунок eWeLink.
🗣️ Робота з Alexa і Google Home: Просто скажіть Alexa або Google Home, і ви дізнаєтеся температуру та вологість на поточний час.
🏞️ Три методи встановлення: Доступні методи встановлення: на стільниці, на магнітному тримачі, або за допомогою самоклейної стрічки 3M. Розмістіть датчик там, де ви хочете: в спальні, дитячій кімнаті, кухні, помаранчереї, гітарній кімнаті, у тераріумі для рептилій, в амбарі, у підвалі або акваріумі, щоб віддалено вимірювати температуру та вологість.
Датчик температури та вологості Zigbee SONOFF з дисплеєм (SNZB-02D) — це смарт-датчик, який робить моніторинг температури та вологості у вашому домі легким і зручним. З його допомогою можна не тільки перевіряти поточну температуру та вологість на LCD-дисплеї, а й відстежувати дані в режимі реального часу та історичні дані через застосунок на своєму смартфоні. Вибирайте SONOFF SNZB-02D для комфортного та зручного життя у вашому домі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sonoff |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Астрологічний календар | Немає |
| Будильник | Немає |
| Вага | 0.047 |
| Зовнішній датчик | бездротовий |
| Висота | 59.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 18.5 мм |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Звуковий сигнал | Немає |
| Вимірювання вологості поза приміщенням | Немає |
| Вимірювання вологості всередині приміщення | Да |
| Вимірювання температури поза приміщенням | Немає |
| Вимірювання температури всередині приміщення | Да |
| Індикатор заряду елементів живлення | Да |
| Кількість датчиків у комплекті | 1 шт |
| Комплектація | Датчик температури та вологості, інструкція, гарантійний талон |
| Кріплення на стіну | Да |
| Місячний календар | Немає |
| Матеріал | Пластик |
| Визначення напрямку вітру | Немає |
| Визначення швидкості вітру | Немає |
| Підсвітка дисплея | Немає |
| Прогноз погоди | Немає |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Радіо | Немає |
| Радіус приймання сигналу датчика | 50 м |
| Стан | Нове |
| Тип метеостанції | домашня метеостанція |
| Тип живлення | Батарейки |
| Функція календаря | Немає |
| Колір корпусу | Білий |
| Годинник | Немає |
| Ширина | 62.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴





