
Автомобільний насос Baseus PrimeTrip VA1 82W C0119501 Black
2 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автомобільний насос Baseus PrimeTrip VA1 82W C0119501 Black
Компресор автомобільний акумуляторний насос Baseus PrimeTrip VA1 82W чорний (C0119501)
Бездротовий компресор Baseus GoTrip VA1 Super Mini у кольорі Cosmic Black – це компактне та потужне рішення для всіх ваших потреб у накачуванні. Розроблений для портативності та зручності, цей суперміні-компресор має 19-циліндровий насос, який забезпечує швидке накачування, що робить його ідеальним для накачування автомобільних шин, спортивних м'ячів, надувних виробів тощо.
Незалежно від того, чи ви в дорозі, чи вам потрібна надійна підтримка, GoTrip VA1 забезпечує ефективну та безпроблемну роботу в портативному корпусі. Оснащений акумулятором, цей бездротовий компресор пропонує свободу накачування без потреби в шнурах чи розетках. Цифровий дисплей тиску дозволяє точно контролювати рівень накачування, гарантуючи, що ваші речі накачані до правильного тиску. Для додаткової зручності компресор автоматично вимикається після досягнення потрібного тиску, запобігаючи надмірному накачуванню та забезпечуючи безпеку.
Основні характеристки:
Бренд: Baseus
Колір чорний
Упаковка: У коробці
Комплектація: автомобільний компресор, кабель USB-A-USB-C, повітряний шланг, насадки 3шт, документація
Вхід Type-C: 5V 2.4A
Ємність акумулятора: 18.5Wh
Потужність: 82 Вт
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальний тиск | 9.9 атм |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Продуктивність | 26 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Тип | Однопоршневий |
| Тип насосу | акумуляторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.46 кг |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Автомобільний насос, інструкція, гарантійний талон. |
| Потужність, Вт | 82 |
| Напруга | 5 В |
| Розмір | 92×80×50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴









