
Датчик температури і вологості SONOFF Zigbee Temperature and Humidity Sensor SNZB-02P White
599 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Датчик температури та вологості SONOFF Zigbee Temperature and Humidity Sensor SNZB-02P White
Хранитель комфорту у вашому розумному домі
Датчик температури та вологості SONOFF на базі Zigbee забезпечує точний моніторинг мікроклімату та допомагає підтримувати ідеальні умови в кожному приміщенні.
Точне відстеження параметрів
Завдяки підвищеній чутливості, датчик забезпечує високоточне вимірювання температури та вологості, даючи змогу контролювати мікроклімат із максимальною точністю.
Миттєве оновлення даних
У разі зміни температури або вологості показання оновлюються кожні 5 секунд, забезпечуючи актуальну інформацію в реальному часі.
Тривалий час автономної роботи
Термін експлуатації батареї збільшений до 4 років і більше — забудьте про часту заміну елементів живлення й насолоджуйтеся стабільною роботою пристрою.
Дані, які зберігають комфорт вашого дня
Пристрій підтримує хмарне зберігання історії показань — всі зміни температури та вологості фіксуються в застосунку щодня. Ви можете відстежувати статистику за день, місяць або півгоди в будь-який момент, а за потреби — експортувати дані. Це дає змогу аналізувати кліматичні умови та створювати максимально комфортне середовище у вашому домі.
Контроль комфорту в приміщенні
Щойно температура або вологість виходять за межі заданого діапазону, ви миттєво отримуєте повідомлення на смартфон. Це дає змогу оперативно реагувати на зміни мікроклімату та підтримувати оптимальні умови для вашого затишку та здоров'я.
Широка сумісність із Zigbee-шлюзами
Працює за протоколом Zigbee 3.0 і підтримує під'єднання до безлічі популярних шлюзів. Легка та швидка інтеграція з пристроями — відразу після розпакування.
Відкрийте більше можливостей для розумного дому
Цікавує, яка зараз температура? Досить звернутися до Alexa або Google Home — і ви відразу отримаєте відповідь голосом!
Різні методи встановлення
Характеристики
Модель: SNZB-02P
Бездротове з'єднання: Zigbee 3.0.
Живлення: батарея CR2477 3B
Робоча температура: -10С~+55С.
Операційна система: ANDROID, iOS.
Програма керування: eWeLink.
Колір: білий.
Розмір: 45x45x17.7 мм.
Вага: 26.7 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sonoff |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Астрологічний календар | Немає |
| Будильник | Немає |
| Вага | 0.027 |
| Зовнішній датчик | бездротовий |
| Висота | 45 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 17.7 мм |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Звуковий сигнал | Немає |
| Вимірювання вологості поза приміщенням | Немає |
| Вимірювання вологості всередині приміщення | Да |
| Вимірювання температури поза приміщенням | Немає |
| Вимірювання температури всередині приміщення | Да |
| Кількість датчиків у комплекті | 1 шт |
| Комплектація | Датчик температури та вологості, інструкція, гарантійний талон |
| Кріплення на стіну | Да |
| Місячний календар | Немає |
| Матеріал | Пластик |
| Визначення напрямку вітру | Немає |
| Визначення швидкості вітру | Немає |
| Підсвітка дисплея | Немає |
| Прогноз погоди | Немає |
| Проєкція зображення | Немає |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Радіо | Немає |
| Радіус приймання сигналу датчика | 30 м |
| Тип метеостанції | домашня метеостанція |
| Тип живлення | Батарейки |
| Функція календаря | Немає |
| Колір корпусу | Білий |
| Годинник | Немає |
| Ширина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴





