
Розумний вимикач SONOFF Zigbee Wireless Switch SNZB-01P White
499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розумний вимикач SONOFF Zigbee Wireless Switch SNZB-01P White
Покращений дизайн і продуктивність
Сумісність із протоколом керування ZigBee
Підтримує контролери Zigbee, що використовують протокол Zigbee 3.0, і теоретично підтримує додавання до будь-якого хаба Zigbee, розробленого відповідно до протоколів Zigbee 3.0.
Одна кнопка, три дії
Налаштуйте дію, відповідну одинарному натисканню, подвійному натисканню та тривалому натисканню бездротового вимикача.
Двусторонний контроль
Під'єднайте бездротовий вимикач до інтелектуальних настінних вимикачів SONOFF, і ви зможете вимикати світло внизу, піднявшись нагору.
Бездротовий вимикач для сценаріїв Alexa
Запускайте персоналізовані сценарії Alexa одним натисканням — за допомогою зручного бездротового вимикача.
Майстер вимикач — вимкніть усі пристрої одним клацанням
Вимикайте все освітлення, розетки, жалюзі та багато іншого одним клацанням, коли йдете з дому.
Використовуйте як дверний дзвінок
Ви будете своєчасно повідомлені, коли відвідувачі натиснуть на бездротовий вимикач.
*Використовується використання з NSPanel Pro. Кнопка екстреного виклику, більше спокою В екстреній ситуації натисніть кнопку, щоб отримати допомогу.
Використовуйте кнопку де завгодно
Ви можете легко керувати будь-де, чи то будинок, офіс, магазин, ресторан тощо.
Різні методи встановлення
Характеристики
Під'єднання: Zigbee 3.0
Типи натискань: Одинарний, подвійний, утримання
Живлення: CR2477, 3 В, до 5 років роботи
Діапазон температур: -10 ... +60 °C
Корпус: Полікарбонат (PC)
Габарити (Ш×В×Г): 45 × 45 × 17.7 мм
Вага: 27 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sonoff |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 3 В |
| Застосування | Для побутових приладів |
| Робоча частота | 2480 МГц |
| Радіус дії | 30 м |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17.7 мм |
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Маса | 27 г |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Розумний вимикач, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴



