
Перемикач-реле одноканальне із сухим контактом SONOFF 5V Wi-Fi Relay Module RE5V1C
299 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перемикач-реле одноканальне із сухим контактом SONOFF 5V Wi-Fi Relay Module RE5V1C
Маленький безкорпусний модуль з усіма можливостями звичайного SONOFF RE5V1C 5В. На відміну від старших побратимів має одне низьковольтне харчування 5 В і вихід як незалежний сухий контакт, що дає змогу використовувати їх на Ваш розсуд. Варіанти застосування модуля можуть бути від простого закорчування кнопки скидання комп'ютера або сервера, системи поливання, контрольованої через інтернет тощо. Маленькі розміри модуля дають змогу легко вбудувати його у Вашу конструкцію.
Ключові особливості:
Нано Розмір
Вихід сухого контакту
Низьковольтне енергоживлення — вхід низької напруги 5 В постійного струму
Керування локальною мережею — увімкнення/вимикання пристрою, навіть якщо у Wi-Fi немає доступу до інтернету
Підтримка програм — безплатний мобільний застосунок для iOS і Android eWeLink
Дистанційне увімкнення/вимикання — увімкнення/вимикання електричних пристроїв із будь-якого місця
Стан синхронізації — стан пристрою в режимі реального часу, наданий застосунку
Синхронізація — установлення запланованих/кримінів зворотного відліку для вмикання/вимикання в вказаний час
Share Control — керуйте своїм розумним будинком разом зі своєю сім'єю
Сцена — увімкніть/вимикання групи пристроїв одним дотиком
Інтелектуальна сцена — вмикається/ вимикається датчиком температури, гула або інших умов довкілля
Сумісність — чудово працює з Amazon Alexa, Google Assistant, IFTTT, Google Nest
Характеристики:
Електроживлення: 5В постійного струму
Вихід: сухий контакт
Макс. Струм: 10А
Вологість: 5% -90% відносної вологості, без конденсату
Робоча температура: 0oC-40oC (32° F-104 ° F)
Розмір: 34,5 * 25 * 19 мм
Вага: 15 грамів
Особливості:
Підтримує відстеження статусу: статус пристрою своєчасно передається в eWeLink.
Підтримує до 8 увімкнених запланованих/крокових таймерів зворотного відліку/ циклу.
Працює з Amazon Echo, Echo Dot, Amazon Tap
Працює з Google Home, Google Home Mini, Google Nest
Працює з IFTTT
Під'єднання:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sonoff |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальний струм | 10 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 34.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Маса | 15 г |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час спрацьовування | 10 |
| Дисплей | Немає |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Кількість контактів, що замикають | 1 шт |
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт |
| Кількість фаз | 1 |
| Комплектація | Перемикач-реле, інструкція, гарантійний талон |
| Максимальна потужність | 2200 |
| Максимальна температура зберігання | 40 град. |
| Мінімальна температура зберігання | 0 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴



