
Перемикач-реле одноканальне без нульової лінії SONOFF Zigbee Smart Switch ZBMINIL2 Extreme No Neutral Required White
699 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перемикач одноканальний без нульової лінії SONOFF Zigbee Smart Switch ZBMINIL2 Extreme No Neutral Required White
Sonoff ZBMINI-L2 (Zigbee) — компактне та розумне реле, яке легко поміщається навіть в обмежений монтажний простір. Пристрій підтримує керування з двох точок (наприклад, із двох вимикачів) і не вимагає наявності нейтрального дроту в установленні. Для коректної роботи необхідний Zigbee-шлюз.
Мініатюрний розмір за межами вашої уяви
Най мініатюрніший інтелектуальний вимикач, який легко поміститься в найменшу монтажну коробку ЄС-стандарту.
.
Легке встановлення без нейтралі
Ідеальне рішення для старих будинків або установок без нейтрального дроту, що спрощує монтаж.
Створення сцен автоматизації
Створюйте сценарії з прохідними вмикачами, встановлюйте таймер для увімкнення зовнішнього освітлення.
Простий і надійний
Не потрібен модуль байпас, він може нормально працювати навіть за слабкого освітлення всього 3 Вт.
Голосове керування
Одна голосова команда, одна дія.
Працює з великою кількістю контролерів Zigbee
Працює з Amazon Alexa Echo Speaker (вбудований концентратор Zigbee), немає потреби в додатковому концентраторі Zigbee.
Дослідіть нові можливості
Пристрій може працювати не тільки зі своїм фірмовим застосунком, але й має можливість інтеграції в сторонні системи розумного дому.
Підтримується під'єднання вимикача
Сумісність із різними типами вимикачів.
Швидке настроювання через застосунок
Встановлення й настроювання не забере у вас багато часу.
Схеми під'єднання
Характеристики
Протокол зв'язку: Zigbee 3.0
Живлення: 100-240 В
Максимальне навантаження: 6A / 1440 Вт
Компактні розміри: 39,5 x 32 x 18,4 мм
Сумісність: Alexa, Google Home, SmartThings, Tuya, eWeLink
Підтримка двостороннього керування: Да
Тип монтажа: Вбудований
Робота без нейтрального проводу: Да
Цвет: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sonoff |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальний струм | 10 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 18.4 мм |
| Ширина | 39.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Маса | 26.7 г |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час спрацьовування | 100 |
| Дисплей | Немає |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Кількість контактів, що замикають | 1 шт |
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт |
| Кількість фаз | 1 |
| Комплектація | Перемикач-реле, інструкція, гарантійний талон |
| Максимальна потужність | 1440 |
| Максимальна температура зберігання | 40 град. |
| Мінімальна температура зберігання | -10 град. |
| Мінімальні струм спрацьовування | 0.013 А |
| Тип монтажа | Поверхневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴





