
Перемикач-реле двоканальне з нульовою лінією SONOFF 2-Gang Wi-Fi Smart Switch DUALR3 White
699 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перемикач-реле двоканальне з нульовою лінією SONOFF 2-Gang Wi-Fi Smart Switch DUALR3 White
SONOFF DUALR3 — універсальний Wi-Fi модуль подвійного реле з можливістю віддаленого керування з мобільного телефона або за допомогою голосових команд (Amazon Alexa або Google Assistant). Як і будь-який інший пристрій від компанії SONOFF, цей модуль може використовуватися як самостійний пристрій або бути інтегрованим у вже наявну мережу інтелектуальних пристроїв SONOFF.
Код виробника: 6920075775402, DUALR3
SONOFF DUALR3 має подвійний модуль реле, що дає змогу керувати двома незалежними під'єднаними пристроями (освітлення побутового приладдя тощо). Так само в DUALR3 реалізована можливість вимірювання потужності під'єднаних пристроїв, захист від перевантаження та можливість під'єднання фізичного перемикача для кожного вихідного каналу (перемикач миттєвої дії, кулісний перемикач, перемикач ВМИК/ВИМК, подвійний перемикач миттєвої дії та перемикач ВМИК/ВИМК/ВМИК) і створення розумних сценаріїв.
DUALR3 має сертифікат TUV, це означає, що він пройшов жорсткі випробування на ударостійкість, захист від ураження електричним струмом, стійкість до високих температур і підвищеної вологості. Завдяки високій надійності користувач може не турбуватися про випадкове загоряння або перегрівання пристрою.
Режим вимірювання потужності.
У режимі вимірювання потужності користувач може настроїти вимикання за конкретним заданим розкладом, перевірити потужність під'єднаних пристроїв у реальному часі або переглянути історію енергоспоживання за кожним з каналів.
Режим лічильника.
У цьому режимі, під'єднані прилади завжди будуть увімкнені, їх стан не буде змінено застосунком або зовнішнім перемикачем. У цьому режимі вестиметься лише облік потужності.
Захист від перевантаження.
Можливість встановлення максимального та мінімального значення напруги, струму та потужності. Під час виходу зі встановлених значень пристрій вимкне живлення.
Відмітною особливістю є можливість під'єднання й керування роллю віконними шторами, жалюзі, навісами та іншими подібними пристроями, обладнаними електромоторами (відкриттям, закриттям або зупинкам у потрібному положенні). Реалізована сумісність із чотиридротовими двигунами змінного струму.
Варіанти монтажу. Допускається яжтаж у внутрішньорегітних підстокачах для розетки/вимикача або на 35 мм DIN рейку.
Сумісність із різноманітними типами вимикачів. За допомогою програми можна зберігати початкове керування вимикачем.
Варіанти під'єднання.
Характеристики:
Модель: SONOFF DUALR3
Тип пристрою: інтелектуальний подвійний перемикач із можливістю віддаленого керування
Активне навантаження: загальна — 3300W/15A, максимальне навантаження одного каналу — 2200W/10A
Навантаження мотора: 10-240W/1A
Стандарт бездротової мережі WiFi: 802.11 b/g/n
Підтримувані ключі безпеки: WPA-PSK/WPA2-PSK
Сумісність із голосовим керуванням: Amazon Alexa, Google Assistant
Сертифікати: TUV, CE, FCC
Робоча температура та вологість: -10oC-40oC / 5%-95% RH, якщо немає конденсату
Матеріал корпусу: вогнестійкий PC V0
Розміри: 54*49*24mm
Колір: білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sonoff |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальний струм | 10 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час спрацьовування | 100 |
| Дисплей | Немає |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Кількість контактів, що замикають | 2 шт |
| Кількість розмикальних контактів | 2 шт |
| Кількість фаз | 1 |
| Комплектація | Перемикач-реле, інструкція, гарантійний талон |
| Коефіцієнт повернення | 0.4 |
| Максимальна потужність | 2200 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна температура зберігання | 40 град. |
| Маса | 75 |
| Мінімальна робоча температура | -10 |
| Мінімальна температура зберігання | -10 град. |
| Мінімальні струм спрацьовування | 10 А |
| Тип монтажа | Поверхневий |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴





