
Перемикач реле одноканальне з нульовою лінією SONOFF Zigbee Smart Switch ZBMINIR2 Extreme Neutral Wire Required White
599 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перемикач реле одноканальне з нульовою лінією SONOFF Zigbee Smart Switch ZBMINIR2 Extreme Neutral Wire Required White
Sonoff ZBMINIR2 — надкомпактний смарт-вимикач на базі протоколу Zigbee 3.0, що дає змогу перетворити звичайні настінні вимикачі на елементи системи розумного дому. Завдяки габаритам лише 39,5×33×16,8 мм, пристрій без проблем поміщається в стандартні монтажні коробки (EU/86/120) і підтримує навантаження до 10 А або 2400 Вт. Ідеальний вибір для автоматизації освітлення й побутових приладів без зміни наявної проводини.
Розмір менший, продуктивність краща
Оновитеся до ширшого покриття в компактному розмірі. Усуває «сліпі зони» сигналу в будинку та легко поміщається в будь-яку монтажну коробку, поєднуючи високу продуктивність із мініатюрним дизайном.
*Дані отримані з лабораторій SONOFF. Тест показує, що дальність зв'язку може досягати 200 м у відкритому середовищі в режимі Turbo, що вп'ятеро більше, ніж у ZBMINI. Конкретний діапазон залежить від фактичного середовища використання.
Легко вдосконалюйте свій наявний вимикач
Оновіть свій традиційний зовнішній вимикач, перетворивши його на інтелектуальний, органічно інтегровавши інтелектуальні технології у свій будинок для більшої зручності та контролю.
Підтримка великої кількості типів зовнішніх вимикачів
Висока гнучкість і сумісність із різними типами вимикачів, що забезпечує широке використання й адаптовність для всіх ваших потреб.
Чудове рішення для використання з розумною лампочкою
Втомилися від того, що розумна лампа вимикається, коли вимкнений настінний вимикач? Використовуйте режим «Detach»! Він дає змогу зберегти під'єднання лампи до мережі навіть за вимкненого зовнішнього вимикача — більше жодного "офлайну" та проблем із керуванням.
Розширене покриття сигналу Zigbee
Надійне з'єднання має вирішальне значення для вашої мережі Zigbee ZBMINIR2 як маршрутизатор Zigbee з «Turbo Mode», підвищує потужність сигналу та розширює покриття для оптимальної продуктивності.
.
Затримка увімкнення живлення для захисту навантаження
Турбуєте про пошкодження через раптове відновлення живлення після вимкнення? Затримка увімкнення живлення — це ваше рішення, що запобігає шкідливню високих струмів у разі одночасного увімкнення декількох навантажень.
Розумні рішення на щодень
Ретельно продумані до дрібниць, щоб забезпечити зручність, яку органічно вписується в повсякденне життя.
Працює з великою кількістю контролерів Zigbee
Працює з Amazon Alexa Echo Speaker (вбудований концентратор Zigbee), немає потреби в додатковому концентраторі Zigbee.
Інтеграція з сторонніми платформами
Працює на основі протоколу Zigbee 3.0, завдяки чому легко інтегрується з популярними сторонніми та open-source платформами — ідеальне рішення для систем розумного будинку.
Схеми під'єднання
Характеристики
Протокол зв'язку: Zigbee 3.0
Живлення: 100-240 В
Максимальне навантаження: 10A / 2400 Вт
Компактні розміри: 39,5 x 32 x 18,4 мм
Сумісність: Alexa, Google Home, SmartThings, Tuya, eWeLink
Підтримка двостороннього керування: Да
Тип монтажа: Вбудований
Робота без нейтрального проводу: Немає
Цвет: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sonoff |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальний струм | 10 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 18.4 мм |
| Ширина | 39.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час спрацьовування | 10 |
| Дисплей | Немає |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Кількість фаз | 1 |
| Комплектація | Перемикач-реле, інструкція, гарантійний талон |
| Максимальна потужність | 2400 |
| Максимальна температура зберігання | 40 град. |
| Мінімальна температура зберігання | -10 град. |
| Мінімальні струм спрацьовування | 10 А |
| Тип монтажа | Поверхневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴





