
Перемикач-реле одноканальне з нульовою лінією SONOFF Wi-Fi Smart Switch BASICR2 White
299 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перемикач одноканальний з нульовою лінією SONOFF Wi-Fi Smart Switch BASICR2 White
Sonoff Basic R2 є доступним wifi вимикачем, який надає користувачам розумне керування будинком. Найбільш універсальне та бюджетне рішення. Wi-Fi реле призначене для керування будь-якими електроприладами та освітленням у будинку з екрана смартфона. Зрозуміле та просте встановлення та настроювання реле, яке не вимагає спеціальних навичок.
Прибор передає дані на хмарну платформу за допомогою маршрутизатора WiFi, що дає змогу користувачам дистанційно керувати всіма під'єднаними приладами через застосунок eWeLink. Хмарним сервером Sonoff є глобальний сервер Amazon AWS.
Sonoff Basic зробить усі побутові прилади розумними. Доти, поки мобільний має мережу (2G/3G/4G/WiFi), Ви можете віддалено керувати технікою, включно з вимикаючи її з будь-якого місця, у будь-який час. Також доступна установлення розкладу для пристрою, яке може містити зворотний відлік часу, розклад і циклічний таймер, у такий спосіб допомагаючи користувачеві насолоджуватися комфортною життям.
Застосунок eWeLink дає змогу користувачеві легко керувати технікою. Версію програми для iOS можна завантажити в App Store, а Android-версії — у Google Play.
Особливості
Підтримка Wi-Fi мережі.
Підтримка відстеження статусу: статус домашньої техніки наданий у eWeLink у реальному часі.
Підтримка віддаленого вмикання або вимикання для під'єднаних пристроїв.
Підтримка максимум 8 тимчасових завдань, для кожного доданого пристрою.
Один смартфон підтримує безліч розумних WiFi вимикачів.
Працює з Amazon echo, Google Home, Google Nest.
Характеристики
Діапазон напруги: 90-250V AC (50/60Гц)
Максимальний струм: 10A
Максимальна потужність: 2200 Вт
Розміри: 88*38*23 мм (L * W * H)
Колір: Білий
Вологість: 5% -95%
Частота: 2.4Ghz
Робоча температура: 0°C-40°C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sonoff |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 88 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Маса | 51 г |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час спрацьовування | 20 |
| Дисплей | Немає |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Кількість фаз | 1 |
| Комплектація | Перемикач-реле, інструкція, гарантійний талон |
| Тип монтажа | Поверхневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴




