
Датчик руху високочутливий Aqara Motion Sensor High Precision Human Body Sensor RTCGQ13LM AS017GLW01 White
2 199 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Датчик руху високочутливий Aqara Motion Sensor High Precision Human Body Sensor RTCGQ13LM AS017GLW01 White
Aqara High Precision Motion Sensor
Aqara High Precision Motion Sensor має низьку, середньому та високу чутливість. Користувач може настроїти бажаний сценарій відповідно до своїх потреб, щоб поліпшити чутливість виявлення й ефективно зменшити помилкові тривоги. Основними перевагами є висока точність визначення рухів, і надзвичайна автономність, яка гарантує до 6 років у режимі очікування. Коли заряд батарей майже закінчився, користувач отримає повідомлення безпосередньо на смартфон, яке нагадає про їхню заміну. Датчик виявляє рухи не тільки людей, а й хатніх тварин.
Фіксація навіть мікрорухання
Однак, на відміну від інших продуктів на ринку, це високоточний датчик, який може фіксувати навіть мікрорухання тіла, тобто проявляти фізичну присутність людини. Простіше кажучи, розумні сцени, які раніше робили кілька датчиків, тепер можуть створюватися одним високоточним датчиком. Це пов'язано з тим, що новітній високоточний датчик руху Aqara має вбудований високоточний зонд, чутливу та точну конструкцію підсилювальної схеми, поєднується з лінзою Френеля високої щільності, яка може виявляти крихітні рухи людей або тварин.
Діапазон виявлення
Діапазон виявлення руху становить відстань до 5 метрів або перекрити діаметр 6 метрів, залежно від розташування датчика.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 43.3 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність виявлення руху: | 5 м |
| Довжина | 74 мм |
| Максимальна затримка контролю | 180 сек |
| Максимальна робоча температура | 35 °С |
| Максимальна відстань між датчиком і централлю | 30 м |
| Максимальний діапазон частот | 2483.5 Гц |
| Мінімальна затримка контролю | 2 сек |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Мінімальна робоча відстань | 100 мм |
| Мінімальний діапазон частот | 2400 Гц |
| Потужність | 0.01 Вт |
| Напруга | 3 В |
| Живлення | Батарейки |
| Способи установки | Всередині приміщень, Настінний, Стельовий, Підлоговий |
| Тип датчика | Бездротовий |
| Рівнів чутливості | 3 шт. |
| Ширина | 74 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi, ZigBee 3.0 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Датчик руху високочутливий, інструкція, гарантійний талон |
| Стандарт захисту | IPX5 |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴






