
Розумна розетка Aqara Smart Socket T1 ZNCZ15LM AP008CNW01 White
1 299 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розумна розетка Aqara Smart Socket T1 ZNCZ15LM AP008CNW01 White
Звіт про споживання енергії
Розумна розетка Aqara може реєструвати споживання енергії побутовими приладами на щоденній або щомісячній основі, допомагаючи вам контролювати споживання енергії й заощаджувати гроші на щомісячних рахунках за електроенергію.
Захист від перегрівання та перевантаження
Коли потужність навантаження або температура вилки перевищує встановлений стандарт, розетка автоматично вимикає живлення, щоб уникнути будь-якої небезпеки.
Численні запобіжні заходи для гарантування вашої безпеки
В Aqara Smart Plug використовується вогнестійкий матеріал, тому він безпечний і надійний. Розетка обладнана захисним кожухом для запобігання випадковому ураженню електричним струмом. Вона може підтримувати побутову техніку з максимальною споживаною потужністю 2500 Вт.
З таймером ви можете вести безтурботне життя
Функція таймера не тільки зменшує споживання енергії, що сприятливо позначається на довкіллю, але й робить використання побутових приладів ще зручнішим, водночас продовжуючи термін їхньої експлуатації. Наприклад, Ви можете встановити таймер для пристрою, який автоматично вимикатиметься після Вашого догляду на роботу та вмикатиметься за пів години до повернення додому, забезпечуючи комфортну температуру під час перебування вдома.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqara |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 90 г |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Так |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 67 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Голосове керування | Apple Siri, Google Assistant |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Розумна розетка, інструкція, гарантійний талон |
| Потужність (максимальна) | 2500 Вт |
| Під'єднання до смартфона | Через шлюз керування розумним будинком |
| Сумісність із системами керування | Apple HomeKit, Aqara Home |
| Тип вилки | Type I (AU/CN) |
| Тип розеток: | Universal Socket |
| Функції розумного керування | Автоматизоване керування (розумні сценарії) |
| Шлюз | Aqara Hub Zigbee 3.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴



