
Датчик руху та освітлення Aqara Smart Motion Sensor P1 MS-S02 AS038GLW01 White
1 099 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Датчик руху та освітлення Aqara Smart Motion Sensor P1 MS-S02 AS038GLW01 White
Постійний моніторинг вашого дому
Створіть вдома ефективну систему безпеки та поліпште автоматизацію свого розумного дому за допомогою датчика руху Aqara P1. Він визначає рух на відстані до 7 метрів, має широкий кут охоплення й навіть вбудований сенсор навколишнього освітлення. Якщо в зоні його виявлення рухаються люди або змінилося навколишнє освітлення, датчик зафіксує це та відправить повідомлення в застосунок Aqara Home на вашому смартфоні. Тому ви зможете миттєво реагувати на позаштатні ситуації. Водночас датчик руху P1 сумісний не тільки з Aqara Home, але й HomeKit, Alexa, IFTT та іншими екосистемами, що неабияк розширює можливості його застосування.
Регульований кут огляду та відстань виявлення
Одна з основних переваг Aqara P1 — його надзвичайно широке поле зору, яке становить 170° на відстані до 2 метрів і 150° на відстані до 7 метрів. Крім того, з універсальною підставкою, що повертається на 360°, ви можете легко регулювати кут огляду. А три режими чутливості (високий, середній і низький) дають змогу вам налаштувати відстань, з якої спрацьовуватиме датчик, що може допомогти зменшити кількість помилкових спрацьовувань.
Вбудований сенсор освітленості
На додаток до виявлення руху датчик P1 має вбудований сенсор освітленості, який можна використовувати для вимірювання інтенсивності світла й точнішого керування освітленням. Крім того, це також ефективний спосіб економії енергії та збільшення терміну експлуатації світильників.
Повна сумісність і регулярні оновлення
Aqara Smart Motion Sensor P1 може працювати з усіма найпопулярнішими екосистемами розумного дому: HomeKit, Alexa, IFTTT та іншими. Крім того, цей датчик підтримує оновлення OTA, а це означає, що нові функції, виправлення й підтримка інших систем можуть бути додані навіть після випуску продукту.
5-річний термін експлуатації батареї
Завдяки енергоощадним технологіям і вдосконаленим батареям датчик руху P1 тепер може досягати рекордного п'ятирічного терміну автономної роботи. І вирізняється стабільною роботою впродовж тривалого часу навіть за екстремально низьких температур або режиму прискореного виявлення руху.
Гнучке розміщення
Для встановлення приладу не потрібні жодні інструменти. Використовуючи підставку для датчика та наклейку, ви можете встановити його в будь-якому місці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqara |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 41.6 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність виявлення руху: | 7 м |
| Довжина | 33.1 мм |
| Максимальна робоча температура | 55 °С |
| Максимальний діапазон частот | 2480 Гц |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Мінімальна робоча відстань | 100 мм |
| Мінімальний діапазон частот | 2405 Гц |
| Напруга | 3 В |
| Живлення | Батарейки |
| Способи установки | Всередині приміщень, Підвісний, Підлоговий, Настінний |
| Тип датчика | Бездротовий |
| Кут огляду | 170 град. |
| Ширина | 33.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий зв'язок | ZigBee 3.0 |
| Вага | 35 г |
| Голосове керування | Amazon Alexa |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Кількість елементів живлення | 2 x CR2450 |
| Комплектація | Датчик руху та освітлення, інструкція, гарантійний талон |
| Під'єднання до смартфона | Через шлюз керування розумним будинком |
| Сумісність із системами керування | Apple HomeKit, Aqara Home, IFTTT, Matter |
| Тип живлення | Батарейки |
| Функції розумного керування | Автоматизоване керування (розумні сценарії) |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴






