
Розумний бездротовий вимикач Aqara Smart Wireless Switch E1 WXKG17LM White
899 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розумний бездротовий вимикач Aqara Smart Wireless Switch E1 WXKG17LM White
Зручне й інтелектуальне керування
Розумний одноклавішний вимикач Aqara E1 Wireless Switch пропонує легке та зручне керування освітленням та іншими пристроями в будинку. Завдяки функції інтелектуального подвійного керування, ви можете вимикати всі світильники в будинку одним натисканням кнопки, не встаючи з ліжка. Це неабияк спрощує повсякденні дії та робить ваш дім розумнішим.
Інтеграція з платформами розумного дому
Вимикач підтримує з'єднання з платформами Apple HomeKit, що дає змогу легко інтегрувати його у вашу наявну систему розумного дому. Це відкриває широкі можливості для керування й автоматизації різних пристроїв, роблячи ваш дім ще зручнішим і функціональнішим.
Зручне вимикання перед виходом
Перед виходом із дому, одним натисканням кнопки на Aqara E1 Wireless Switch можна вимкнути кондиціонер, світильники та вентилятори. Зручність і простота використання роблять цей вимикач незамінним елементом розумного дому.
Зручність денного відпочинку
У пообідній час просто натисніть бездротовий вимикач E1 на дивані, і кондиціонер автоматично увімкнеться, штори заплющуються, створюючи затишну атмосферу в кімнаті. Розумне керування дає змогу швидко та зручно настроїти ідеальні умови для відпочинку, не встаючи з місця.
Комфортний сон
Перед сном одним натисканням на бездротовий вимикач E1 на тумбочці, можна ввімкнути кондиціонер, закрити штори та вимкнути всі світильники в будинку. Це створює комфортне середовище для сну, забезпечуючи зручність і економію часу. Розумне керування світлом і кондиціонером робить вечірні ритуали легкими та приємними.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqara |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 3 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 86 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий зв'язок: | ZigBee 3.0 |
| Вага | 50 |
| Дистанційне керування | Да |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Кількість клавіш | 2 шт |
| Кількість елементів живлення | 1 x CR2032 |
| Комплектація | Розумний бездротовий вимикач, інструкція, гарантійний талон |
| Під'єднання до смартфона: | Через шлюз керування розумним будинком |
| Підсвітка | Немає |
| Сумісність із системами керування | Apple HomeKit, Aqara Home, Xiaomi Mi Home |
| Спосіб встановлення | Зовнішній |
| Тип вимикача | Розумні вимикачі |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір кнопки | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Шлюз | Aqara Hub Zigbee 3.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴



