
Підставка для датчика руху з клейкою стрічкою Aqara M3 RTCGQAZDZ11LM White
199 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для датчика руху з клейкою стрічкою Aqara M3 RTCGQAZDZ11LM White
Aqara ніжка-підставка для датчика руху з клейкою стрічкою M3 RTCGQAZDZ11LM (кут нахилу 0-90°, обертання 0-360°)
Підставка для датчика руху Xiaomi Aqara дасть змогу встановити датчик практично в будь-якому місці та під потрібним кутом. Датчик руху кріпиться до підставки на двосторонній скотч M3 і сама підставка також кріпиться на двосторонній скотч M3.
Можна використовувати для кріплення розумних датчиків і неважких пристроїв інших виробників.
Це брендовий товар, якістю залишитеся дуже задоволеними.
Артикул RTCGQAZDZ11LM
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqara |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 31.6 мм |
| Довжина | 58 мм |
| Способи установки | Підвісний, Настінний |
| Ширина | 30.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Підставка для датчика руху з клейкою стрічкою, паковання |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴


