
Електробритва чоловіча Mijia Electric Shaver S700 Black
4 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електробритва чоловіча Mijia Electric Shaver S700 Black
Електробритва обладнана 3 керамічними головками, які обертаються в 5 напрямках. Вони підлаштовуються під вигини обличчя, що забезпечує плавне ковзання пристрою й бездоганне гоління. Водонепроникність корпусу за стандартом IPX7 дає змогу використовувати ґаджет під час прийняття ванни та очищати його водою після застосування. Час автономної роботи досягає два місяці.
Ефективне гоління
3 керамічні головки обертаються в 5 напрямках. Вони підлаштовуються вигинами обличчя, завдяки чому бритва плавно ковзатиме. Для контролю роботи ґаджета передбачені світлодіодні індикатори (низького заряду акумулятора, заміни головки тощо).
Водонепроникність IPX7
Mijia Electric Shaver S700 забезпечує ефективне вологе та сухе гоління. Корпус пристрою має водонепроникність IPX7, тому бритву можна використовувати під час прийняття ванни й очищати водою після застосування.
До двох місяців роботи автономно
Електробритва отримала потужну літій-іонну батарею. На одному заряді прилад може відпрацювати до двох місяців (за щоденного використання впродовж хвилини). Час безперервної автономної роботи становить 60 хвилин. Для заряджання передбачений порт USB Type-C.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість вологого гоління | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість бритвених головок | 3 |
| Плаваючі бритвені головки | Так |
| Рухливий бритвений блок | Так |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип електробритви | роторна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Швидка зарядка | Ні |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Дисплей | Ні |
| Захисна кришка | Ні |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Відсік для збору волосків | Ні |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Регулювання рухливості бритвеного блоку | Ні |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Тример | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Щіточка для чищення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.345 кг |
| Висота | 164.5 мм |
| Глибина | 62.8 мм |
| Ширина | 62.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Електробритва чоловіча, інструкція, гарантійний талон |
| Потужність | 3 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 499 ₴





