
Електробритва чоловіча Mijia Electric Shaver S600 Black
4 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електробритва чоловіча Mijia Electric Shaver S600 Black
Металевий акумуляторовий корпус
Простий і елегантний зовнішній вигляд
Зручно брати із собою
Переможець Reddot 2022
Високоміцне керамічне лезо — гостре та зносостійке
Електробритва Mijia Electric Shaver Black забезпечує комфортне та якісне гоління, яке тепер займе мінімум часу. Бритва обладнана ємним акумулятором для тривалої автономної роботи. Її плавальні головки та гострі леза зрізають навіть короткі волосинки вже за один прохід. Бритовий можна користуватися для сухого та мокрого гоління.
Mijia Electric Shaver S600 має ретельно продуману конструкцію, щоб вам було комфортно та приємно користуватися нею. Корпус пристрою покритий спеціальним матовим шаром, на якому не залишаються сліди від пальців. Ергономічна форма забезпечує зручне захоплення бритви для точнішого й ефективнішого гоління. Беріть бритву у відрядження та подорожі, щоб завжди мати чудовий вигляд. вона легко поміститься навіть у невеликій дорожній сумці.
2 бритвяні головки Mijia Electric Shaver мають рухому або «плавну» конструкцію. Під час гоління вони можуть змінювати своє положення й кут нахилу, щоб повністю повторювати контури обличчя. Бритва легко ковзає шкірою, забезпечуючи комфортні відчуття й ідеально чисте гоління.
Два ряди кільцевих лез із дуже гострої й особливої кераміки стали здатні голити навіть жорстку щетину вже за один прохід. Леза обладнані спеціальними виступами, які підіймають і зачеплюють усі короткі волосинки. Леза самозаточуються в процесі роботи приладу, щоб кожне подальше гоління було таким само якісним і комфортним, як і попереднє.
Електробритва Mijia Electric Shaver S600 в алюмінієвому корпусі розміром усього 56 х 29 х 85 мм (за габаритами вона схожа на кредитку). Можна взяти із собою в подорож або відрядження — у рюкзаку, сумці або валізі вона займе обмаль місця. Поготів, у комплекті є шкіряний захисний чохол. А ще вам не доведеться переживати, що бритва ненавмисне увімкнеться десь у багажі та почне голосно дзигати (хоча працює вона дуже тихо) — вона має магнітну кришку з датчиком, що фіксує закриття — захист від випадкового увімкнення.
Електробритву Mijia Electric Shaver S600 обладнали плавальною керамічною різальною головкою і високоточним керамічним лезом, яке може похвалитися гарною зносостійкістю. Воно розраховане на тривале збереження гостроти.
Плавальна головка
Різальна головка та лезо сітки плаватимуть і нахилятисямуть відповідно до кута використання бритви. Сітка для лез переміщається вгору та вниз, захоплює кожну щетинку та забезпечує гладке гоління.
Захисний чохол із натуральної шкіри
Чохол приємний на дотик і захищає бритву.
Магнітна верхня кришка
Електробритва Mijia Electric Shaver S600 обладнана магнітною верхньою кришкою, а датчик визначає, коли кришка закрита.7400 об./хв високошвидкісний безщітковий двигун
Електробритва Mijia Electric Shaver S600 обладнана високошвидкісним безщітковим двигуном 7400 об./хв, який має сильну потужність, але низький рівень шуму. Вбудований чип інтелектуально визначає навантаження.
IPX7 водостійкість
Mijia S600 отримала водонепроникне виготовлення (IPX7), що дає змогу мити її під водою.Швидке заряджання, тривалий термін експлуатації
2 години для повного заряджання
підтримує стандартне заряджання Type-C
працює до 60 днів * Термін експлуатації батареї розраховується через гоління 1 хвилину на день
Заряджання бритви відбувається через інтерфейс USB-C, який забезпечує повне заряджання лише за 2 години. Повного заряду акумулятора вистачає на 60 хвилин роботи.
Водонепроникний корпус стандарту IPX7
Три рухомі на 360° головки для гоління
Сухе та вологе гоління
Турборежим
Розміри 56 х 29 х 85 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість вологого гоління | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість бритвених головок | 2 |
| Плаваючі бритвені головки | Так |
| Рухливий бритвений блок | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип електробритви | роторна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Швидка зарядка | Ні |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Дисплей | Ні |
| Захисна кришка | Так |
| Відсік для збору волосків | Ні |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Регулювання рухливості бритвеного блоку | Ні |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Тример | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.17 кг |
| Висота | 85 мм |
| Глибина | 29 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Електробритва чоловіча, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 499 ₴






