
Фен Mijia Heyplus High Speed Hair Dryer Mini M09W White
1 599 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фен Mijia Heyplus High Speed Hair Dryer Mini M09W White
Фен для волосся DOCO LAB High Speed Hair Dryer HM001 - це надкомпактний гаджет нового покоління, створений для швидкого, безпечного та комфортного догляду за волоссям будь-де. Він менший і легший за попередні моделі, тому ідеально підходить для подорожей та активного стилю життя. Високошвидкісний безщітковий двигун забезпечує потужний повітряний потік, завдяки якому волосся висихає значно швидше, залишаючись гладким і блискучим. Інтелектуальний контроль температури відстежує нагрів, запобігаючи пошкодженню пасм, а генератор негативних іонів нейтралізує статичну електрику та зменшує пухнастість. DOCO LAB High Speed Hair Dryer працює тихо, має покращену аеродинаміку та зручну ергономіку, що робить використання максимально приємним. Тактильне покриття створює ніжне «матове» відчуття в руці, а делікатний дитячий режим дозволяє безпечно сушити навіть тонке дитяче волосся.
ПЕРЕВАГИ
− Мініатюрний дизайн;
− Інтелектуальний контроль температури;
− Іонізація для зменшення пухнастості;
− Знижений рівень шуму для комфортного користування;
− Тактильне покриття корпусу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Потужність фена | 1100 Вт |
| Режим Турбо | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.27 кг |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Керамічне покриття | Ні |
| Концентратор | Так |
| Насадка для випрямляння волосся | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Складна ручка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Фен для волосся, інструкція, гарантійний талон |
| Рівень шуму, дБ: | 75 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴





