
Вакуумний очищувач пор Doco Blu-ray Version BHO03 Blue
2 199 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вакуумний очищувач пор Doco Blu-ray Version BHO03 Blue
Вакуумний очищувач пор DOCO Micro micro bubble pore vacuum cleaner blackhead instrument Blu-ray version — це сучасний пристрій, який допоможе вам у боротьбі з чорними і білими цятками. Три насадки, якими оснащено обладнання, допоможуть вам обробити навіть важкодоступні ділянки, наприклад, куточки носа. Крім того, ви зможете пристосувати його роботу до своїх потреб, оскільки він має регульовану потужність всмоктування. Відтепер ви можете насолоджуватися професійним доглядом у себе вдома.
ВИНЯТКОВА ПОТУЖНІСТЬ
Вакуумний очищувач пор DOCO оснащений спеціальною технологією, яка дозволяє швидко і легко позбутися чорних або білих вугрів. Крім того, він забезпечить глибоке очищення, не пошкоджуючи шкіру. З DOCO ви можете насолоджуватися професійним лікуванням в домашніх умовах.
ФУНКЦІЯ BLUE-RAY
Вакуумний очищувач пор DOCO оснащений додатковою функцією Blue-ray для додаткового захисту вашої шкіри. Система Blue-ray, розташована на всмоктувальній насадці та на контейнері для води, забезпечує дезінфекцію, безпеку та захист від забруднень. З DOCO ви можете бути впевнені, що ваш прилад повністю чистий, що забезпечує ще кращий догляд за шкірою.
ТРИ РІЗНІ НАСАДКИ
Вакуумний очищувач оснащений трьома різними насадками, щоб адаптувати його можливості до ваших потреб. Перша, пряма насадка, добре підійде для щоденного догляду за шкірою. Другий, круглий наконечник, ідеально підходить для ключових зон, тоді як останній, найбільший наконечник, буде корисним для великих ділянок. Таким чином, продукт DOCO забезпечує догляд за різними ділянками шкіри.
РІЗНІ РЕЖИМИ ВСМОКТУВАННЯ
Щоб задовольнити всі ваші потреби, очищувач пор DOCO оснащений різними режимами всмоктування. Найменший, зі швидкістю 45 тис. об/хв, підійде для чутливої шкіри. З іншого боку, потужність 55 кПа добре підійде для жирної шкіри. Цей пристрій виправдає очікування навіть найвибагливішої людини.
БЕЗПЕЧНИЙ У ВИКОРИСТАННІ
Вакуумний очищувач DOCO — це функціональний і зручний у використанні прилад. Ви будете керувати ним одним натисканням кнопки. Чистити його так само легко. Ви можете легко зняти насадки та контейнери для води одним рухом. Це робить його придатним для всіх.
ІДЕАЛЬНИЙ АКУМУЛЯТОР
DOCO оснащений великим акумулятором на 900 мАг, який можна легко зарядити за допомогою кабелю USB-C. Більше того, на одному заряді цього обладнання вистачить від 1 до 1.5 місяців! Вам також не доведеться турбуватися про раптову нестачу енергії, оскільки пристрій нагадає вам про низький рівень заряду акумулятора. Насолоджуйтесь професійним обладнанням у вашому домі вже сьогодні!
Основні характеристики:
Режими роботи:
шість функцій
3 рівні потужності всмоктування для різних типів шкіри (чутлива/комбінована/жирна)
Мощность: от 45 до 70 кПа
Особливості: функція Blu-ray
Ємність акумулятора: 900mAh
Вага: 300г
Розмір: 193×57.99×38 мм
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DOCO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Область застосування | Обличчя |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Функції апарату | Мікродермабразія |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Вага апарату | 0.3 кг |
| Висота | 193 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність акумулятора | 900 mAh |
| Комплектація | Вакуумний очисник пор, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴







