Розумна сушарка для одягу Xiaomi 1C MJLYJ4Q5 White
Розумна сушарка для білизни Xiaomi Mijia 1C (MJLYJ4Q5) має велику вантажність, дає змогу сушити габаритні речі, постільну білизну, ковдри. Складається й ховається під стелю, коли не використовується. Вбудована лампа дає змогу використовувати сушарку як стельовий світильник.
РЕГУЛЬОВАНЕ ОСВІТЛЕННЯ
Стельовий світильник потужністю 22 Вт підтримує керування яскравістю освітлення через програму Mi Home.
ВИТРИМАЄ ВЕЛИКІ НАНУРЗКИ
Вантажність сушарки 35 кг, на неї можна повісити приблизно 60 предметів одягу.
БАГАТОРЕВНЕ ЗАХИСТУ
Сушарка Xiaomi Mijia 1C має вісім ступенів захисту від перенапруги, короткого замикання, перевантаження та ін.
РЕГУЛЮВАННЯ ВИСОТИ
Ви можете опускати та підіймати сушарку на необхідну висоту, максимальну відстань опускання становить 2.2 м.
ДЛЯ РОЗУМНОЇ ОДІЙКИ
Сушарка обладнана рейками різної довжини, зокрема висувними, а також кріпленнями під вішалки для сушіння одягу, рушників і постільної білизни.
ЗРУЧНЕ КЕРУВАННЯ
Xiaomi Mijia 1C керується через застосунок, а також підтримується керування через голосових помічників розумних колонок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Матеріал | Метал |
| Споживана потужність | 72 Вт |
| Рабочая длина сушилки, м | До 10 |
| Стан | Новий |
| Тип сушилки | Стельова |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити: | 1299×454×111 мм |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Розумна сушарка для одягу, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 999 ₴






