Індукційна плита Mijia Double Port Induction Cooker MDCLD01ACM White
Mijia Double-Port Cooker — це високотехнологічна індукційна плита, призначена для домашнього використання. Виріб має достатній простір для приготування та високий показник потужності. Пристрій не вибагливий у використанні. Плита чудово працює з чавунним посудом, сковорідками зі сплавів або каструлями з неіржавкої сталі. А тому вам не доведеться витрачати свої гроші на придбання додаткового кухонного начиння.
ФОРМА ДЛЯ ВИПІЧКИ
До комплектації товару входить спеціальна мікрокристалічна форма для випікання. Її можна використовувати як гриль для м'яса або для смаження продуктів. Довжина форми становить 63 см, а тому ви зможете розмістити на ній відразу кілька різновидів інгредієнтів і впоратися з приготуванням удвічі швидше.
ВИСОКА ПОТУЖНІСТЬ
Максимальна потужність плити від Mijia становить 2200 Вт. Це забезпечує рівномірне приготування продуктів з усіх боків. Наявність двох джерел тепла дає змогу готувати відразу кілька страв одночасно. Така особливість дає змогу впоратися з приготуванням за менший проміжок часу та з меншою кількістю зусиль.
ДАТЧИК ТЕМПЕРАТУРЫ
Індукційна плита від Mijia є повністю безпечною у використанні. Вона має всі необхідні протоколи захисту, зокрема від надмірно високих температур. Якщо каструлі немає, нагрівання буде автоматично відновлене. Крім того, плита обладнана зовнішнім температурним датчиком. Він вимірює температуру безпосередньо на дні каструлі та безперервно стежить, щоб вогнева міць чітко відповідала виставленим параметрам.
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ КЕРУВАННЯ
Керування виробом здійснюється за допомогою зручного OLED-дисплей. З ним зможе впоратися навіть недосвідчений користувач. Панель керування містить невелику кількість кнопок, на кожній із яких схематично зображена функція. Крім цього, надати повний список налаштувань здатний мобільний застосунок. За допомогою нього ви можете віддалено запускати плиту, виставляти потрібну температуру та контролювати процес приготування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | Індукційна |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Стан | Новий |
| Зона нагріву | Індукційні |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Висота | 56 мм |
| Глибина | 313 мм |
| Ширина | 632 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Дисплей | Так |
| Довжина кабелю | 120 см |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Функція автовідключення | Так |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість індукційних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Користувацькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Індукційна плита, інструкція, гарантійний талон |
| Тип живлення | От сети |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 999 ₴








