
Штатив з Magsafe Ulanzi MT-84 Magnetic Tripod for Phone UV-T001 MT-84 Black
1 199 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штатив з Magsafe Ulanzi MT-84 Magnetic Tripod for Phone UV-T001 MT-84 Black
Штатив Ulanzi MT-84 Magnetic Tripod for Phone (T001 MT-84), завдяки своїй універсальності та портативності, він ідеальний для створення фото- та відеоконтенту, селфі, трансляцій і відеодзвінків. Підходить для знімання на різних рівнях, висота штатива варіюється від 33 до 153 см телескопічною семисекційною конструкцією. Корпус виготовлений з алюмінієвого сплаву, що забезпечує довговічність і стабільність Вбудований пульт для керування телефоном на відстані до 10 метрів, сумісний із пристроями iOS, не вимагає жодних застосунків. Ulanzi MT-84 MagSafe штатив сумісний з iPhone 16/15/14/13/12 всіх модифікацій без чохла або зі спеціальним із магнітним кільцем. Вага всього 390 г це робить його зручним для транспортування. У складеному стані має компактний розмір, легко поміщається в сумку або рюкзак.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
До комплекту постачання Ulanzi MT-84 входить штатив із магнітним кріпленням MagSafe та пультом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.4 кг |
| Довжина у складеному стані | 420 мм |
| Кількість секцій | 7 |
| Максимальна висота штатива | 1530 мм |
| Максимальне навантаження | 1 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Дистанційне управління |
| Стан | Новий |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | Кульова |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Штатив, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴








