
Штатив Ulanzi MG-002 Magnetic Phone Selfie Stick Tripod Max UV-M001B Black
2 299 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штатив Ulanzi MG-002 Magnetic Phone Selfie Stick Tripod Max UV-M001B Black
Магнітна сила для надійної фіксації
Ulanzi MG-002 Max обладнаний потужними магнітами N52, які утримують пристрої вагою до 5 кг, забезпечуючи надійну фіксацію смартфона. Магнітне кріплення ідеально підходить для MagSafe-аксесуарів та інших сумісних пристроїв. Насолоджуйтесь зручністю використання як у портретному, так і в ландшафтному режимі завдяки повороту на 360°.
Зручність знімання на будь-якій відстані
Знімання стає простішим завдяки 7-секційному висувному дизайну, який збільшує висоту від 450 мм до 1640 мм. Це робить MG-002 Max універсальним рішенням для селфі, відеоблогів або прямих трансляцій. Вбудований Bluetooth-пульт із дальністю до 10 м дає змогу робити кадри без потреби фізичного контакту з пристроєм.
Легкий і портативний дизайн
З вагою лише 355 г цей штатив-селфі-палиця легко брати із собою куди завгодно. Компактний розмір і зручність транспортування роблять MG-002 Max ідеальним вибором для подорожей і знімань на ходу. Він чудово підійде як у приміщенні, так і на вулиці.
Ідеально для створення контенту
Ulanzi MG-002 Max — це універсальне рішення для створення контенту. Сумісність із широким спектром пристроїв робить його незамінним інструментом для фотографів, відеоблогерів і стримерів. Використовуйте цю палку-штатив, щоб підняти рівень свого контенту на нову висоту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.355 кг |
| Довжина у складеному стані | 302 мм |
| Кількість секцій | 7 |
| Максимальна висота штатива | 1640 мм |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Дистанційне управління |
| Стан | Новий |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | Кульова |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Штатив, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴






