Метеостанція Mi Temperature and Humidity Monitor LYWSDCGQ01ZM White
Температура та вологість у вашому домі
Температура та вологість тісно пов'язані з комфортом і здоров'ям людини. Зимова вологість на півночі дуже низька, а повітря сухе. У сезон дощів на півдні вологість у приміщенні занадто висока. Вимірювач температури та вологості Mijia Bluetooth у реальному часі відстежує зміни температури та вологості в домі. Простий РК-екран із сегментним кодом має чіткі шрифти та зручність читання.
Вбудований вдосконалений датчик температури та вологості Sensirion
Точний і чутливий датчик температури та вологості Sensirion точно вимірює зміни кімнатної температури на 0,1 °C і відносну вологість на 0,1%, оновлюючи їх раз на секунду для точнішого вимірювання!
Перевіряйте температуру та вологість у вашому домі в будь-який час і в будь-якому місці, щоб створити комфортні умови
Коли відбуваються ненормальні зміни, будуть повідомлення, щоб ви могли вчасно зрозуміти та спокійно відповісти.
Гарний помічник для домашнього інтелектуального обладнання
За допомогою шлюзів Mijia Bluetooth датчики температури та вологості Mijia також можуть зв'язувати інші пристрої Mijia, щоб підвищити домашній комфорт.
Погода каламутна, кондиціонер вмикається автоматично
Налаштуйте кондиціонер на автоматичне увімкнення або вимикання у разі досягнення заданої температури в застосунку Mijia.
Внутрішнє сушіння, автоматичний зволожувач
Налаштуйте зволожувач на автоматичне увімкнення або вимикання у разі досягнення заданої вологості в застосунку Mijia.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вимірювання атмосферного тиску | Ні |
| Вимірювання вологості поза приміщенням | Ні |
| Вимірювання вологості всередині приміщення | Так |
| Вимірювання температури поза приміщенням | Ні |
| Вимірювання температури всередині приміщення | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип метеостанції | домашня метеостанція |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Будильник | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Налаштування одиниць вимірювання | Так |
| Визначення напрямку вітру | Ні |
| Визначення швидкості вітру | Ні |
| Прогноз погоди | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Радіо | Ні |
| Тип дисплея | РК Кольоровий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Функція календаря | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Годинник | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.043 кг |
| Висота | 60.8 мм |
| Глибина | 22.5 мм |
| Ширина | 60.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон вологості | 0 ~ 99,9% |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Датчик температури та вологості, інструкція, гарантійний талон |
| Примітка | Датчик працює з Mi Smart Home Multifunction Gateway або Mi Smart Home SET |
| Температурний діапазон | -9,9 ℃ ~ 60 ℃ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴


