
Селфі-монопод Ulanzi MG-003 Magnetic Selfie Stick Pro UV-M003B Black
1 799 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Селфи-монопод Ulanzi MG-003 Magnetic Selfie Stick Pro UV-M003B Black
Магнітна сила для надійної фіксації
Ulanzi MG-003 Pro обладнаний потужними магнітами N52, які утримують пристрої вагою до 5 кг, забезпечуючи надійну фіксацію смартфона. Магнітне кріплення ідеально підходить для MagSafe-аксесуарів та інших сумісних пристроїв. Насолоджуйтесь зручністю використання як у портретному, так і в ландшафтному режимі завдяки повороту на 360°.
Зручність знімання на будь-якій відстані
Знімання стає простішим завдяки 7-секційному висувному дизайну, який збільшує висоту від 395 мм до 1365 мм. Це робить MG-003 Pro універсальним рішенням для селфі, відеоблогів або прямих трансляцій. Вбудований Bluetooth-пульт із дальністю до 10 м дає змогу робити кадри без потреби фізичного контакту з пристроєм.
Легкий і портативний дизайн
З вагою всього 275 г цей штатив-селфі-палиця легко брати із собою куди завгодно. Компактний розмір і зручність транспортування роблять MG-003 Pro ідеальним вибором для подорожей і знімань на ходу. Він чудово підійде як у приміщенні, так і на вулиці.
Ідеально для створення контенту
Ulanzi MG-003 Pro — це універсальне рішення для створення контенту. Сумісність із широким спектром пристроїв робить його незамінним інструментом для фотографів, відеоблогерів і стримерів. Використовуйте цю палку-штатив, щоб підняти рівень свого контенту на нову висоту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.275 кг |
| Довжина у складеному стані | 24.3 мм |
| Кількість секцій | 7 |
| Максимальна висота штатива | 1360 мм |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Дистанційне управління |
| Стан | Новий |
| Тип | Монопод |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 50 мА·год (пульт) |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Селфі-монопод, інструкція, паковання |
| Мінімальна висота знімання | 39 см |
| Розміри: | 243 х 60 х 49 мм |
| Тип кріплення | Магніт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴







